Тальнівщина прийняла естафету

   11 липня 2013 року в Тальнівському районному будинку культури, за участю громадськості, делегацій сіл та міста району, відбулася урочиста передача обласної естафети "Черкащина. Віхи 60–річної історії" від Маньківського Тальнівському району.

    Від імені Маньківщини зі щирими словами привітань та побажань до жителів району звернувся голова Маньківської райдержадміністрації Василь Могильний.

   Естафету від славетних сусідів та її символи – альбом і рушник єдності Черкащини, прийняли голова Тальнівської райдержадміністрації Микола Бардадим, голова районної ради Володимир Глухенький, а також учасник Великої Вітчизняної війни, один з визволителів району, ветеран праці Антін Сатанівський та переможець всеукраїнських конкурсів і обласних олімпіад учениця Тальнівського економіко – математичного ліцею  Мирослава Доманіцька. Протягом наступних двох тижнів символи естафети перебуватимуть на Тальнівськійземлі: альбом поповниться новими матеріалами, а рушник – неповторною вишивкою тальнівських майстринь.

   По закінченню офіційної частини передачі естафети на всіх учасників заходу чекав святковий концерт у виконанні колективів художньої самодіяльності району, а у фойє будинку культури можна було оглянути розгорнуті тематичні виставки.

    

Повернутись