Тальнівчани вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

  14 грудня 2015 року біля пам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії в м.Тальному відбувся мітинг за участю ліквідаторів аварії, представників районної та міської рад, райдержадміністрації, громадськості.

  Ліквідаторам аварії на ЧАЕС за мужність і самовідданість слова подяки висловили голова райдержадміністрації В.П.Клименко, голова районної ради В.О.Любомська, депутат районної ради, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Т.І.Маринченко, голова районної  громадської організації «Союз Чорнобиль» М.В.Савчук.

  Вони, зокрема, зазначили, що зібралися сьогодні, щоб вшанувати тих, хто першим ринувся в бій з невидимим ворогом – радіацією, тих, кого  ми сьогодні згадуємо, як героїв, тих, хто ціною свого життя, здоров’я, не допустив ще більшого лиха. 

  Героями, як відомо, не народжуються. Ними стають. Деякі пожежники на дах енергоблоку, незважаючи на смертельну радіацію, виходили повторно. Всі вони знали, що борються з вогнем в умовах небезпеки, яку вивертає атомний реактор, але ніхто поста не залишив і продовжував бій.

  Минуло майже 30 рокiв, а чорний день Чорнобильської трагедiї продовжує хвилювати людей: i тих, кого вiн зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто пiзнiше народився далеко вiд покривдженої землi. Цей день буде завжди об'єднувати всiх одним спогадом, однiєю печаллю, однiєю надiєю. Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті чорнобильська трагедія. Горем і болем увійшов  в наше життя Чорнобиль, розділив долю людей на „до" і „після".

  Вшановуючи учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, присутні схилили голови перед пам’яттю загиблих героїв і віддали данину пошани всім ліквідаторам аварії, які, рятуючи українців, а також народи інших країн від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям.

   Вшанували пам'ять загиблих та померлих учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС хвилиною мовчання та покладанням квітів.

   Учасники мітингу висловились за те, щоб залишився у минулому й ніколи не повторився жах чорнобильської катастрофи. А пам’ять про ті події навчила нас цінувати мир, спокій і процвітання.

   Побажали всім миру, здоров’я і щастя, благополуччя і добробуту, життєвих удач і  успіхів у  високому служінні в ім’я слави України та її працьовитого народу.

Фотозвіт

Повернутись