Свято зими на Тальнівщині

  Гарного зимового дня 10 лютого 2018 року стадіон Тальнівського лісопарку перетворився на справжній парк зимових розваг. Цілий комплекс заходів під назвою «Зимова країна» був організований Тальнівським будівельно-економічним коледжем за участю працівника коледжу, депутата Тальнівської районної ради Людмили Якименко.

  Дійство зібрало велику кількість дорослих та дітей. В заході взяли участь працівники виконавчого апарату районної ради разом із головою районної ради Валентиною Любомською, депутат Черкаської обласної ради Володимир Копійченко, сільські громади спільно із сільськими головами, депутати районної ради Валентина Мельник, Василь Данилюк, Ігор Новицький, Олександра Назарук та ін..

   Присутні могли покататися на запряжених кіньми санях, діяла зимова ярмарка-продаж та атракціони для дітей, відбувалися цікаві конкурси, звучала народна музика у виконанні музик із с. Веселий Кут та пісні.

  Глядачі брали активну участь у конкурсах і розвагах та з особливою увагою прослухали «Молитву за Україну» у виконанні воїнів АТО.

  Завершилося чарівне зимове свято із масою позитивних емоцій та зарядом гарного настрою.

                                                              Виконавчий апарат районної ради. 

Фотозвіт

Повернутись