Свято Великодні дзвони бють

    Стояла я і слухала весну,
    Весна мені багато говорила,
    Співала пісню дзвінку, голосну
    То знов таємно-тихо шепотіла.

    Вона мені співала про любов,
    Про молодощі, радощі, надії,
    Вона мені переспівала знов
    Те, що давно мені співали мрії.

    12 квітня 2018 року в Тальнівському будівельно-економічному коледжі саме поезією Лесі Українки на фоні хореографічної композиції «Веснянка» розпочалося свято «Великодні дзвони б’ють». Адже саме весна  дарує нам одне з найбільш величних свят, Воскресіння Христового!  Це свято виводить нас за межі земного життя, за рамки суєтної буденності. Воно возвеличує людей та єднає з Творцем.

    На свято завітала голова районної ради Валентина Любомська, яка привітала студентів та викладачів коледжу із Великоднем. Валентина Олександрівна зазначила, це свято спонукає кожного з нас ще раз замислитись над вічними цінностями християнської моралі, дає добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного духовно. З настанням пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на кращу долю. Побажала всім міцного здоров’я, мирного неба, поміркованості і щирості у взаєминах.

     Великдень – це день перемоги над смертю. Господь сам воскрес і нам відкрив шлях до вічного життя. Він утвердив неминучу перемогу добра над злом. Про це ми і свідчимо один одному, коли кажемо: «Христос Воскрес!». І  відповідаємо: «Воістину Воскрес!»

                                                               Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись