Свято святого Миколая

  Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая.

 Це день, коли в першу чергу діти чекають на диво та подарунки. До створення святкового дива долучилися голова районної ради Валентина Олександрівна Любомська, та заступник голови райдержадміністрації Тетяна Олександрівна Півторак, які відвідали міські дошкільні навчальні заклади «Ромашка», «Берізка», «Сонечко», «Світлячок», «Золотий Ключик», «Струмочок», «Казка».

  Під час відвідин дошкільних закладів, дітям було подаровано навчально – розвиваючі книги. Адже книга була, є і завжди буде найкращим подарунком. За кожною обкладинкою живе цілий світ. Кожна сторінка – знайомство з новим чарівним світом, казковими героями та перемогою добра над злом.

  Діти висловили свою вдячність віршиками та таночками сніжинок, які вони готують до новорічних свят. Завідувачі дитячих навчальних закладів запросили керівників району відвідати новорічні свята, які в них проводитимуться.

  Добре, що існують такі свята, від яких отримують позитивні емоції діти та дорослі.

Фотозвіт

Повернутись