Свято першого дзвоника

        Традиційно у перший день осені, 1 вересня, в Україні відзначають День знань. Цього року День знань та Свято першого дзвінка відбулося – 2 вересня.

         Відчуття, які виникають у цей день, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. Ці свята якимось неймовірним дивом об’єднують всі покоління.

         Цей день завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року – це в першу чергу свято для першокласників, які тільки починають свою дорогу до знань, світу нового і  непізнаного. Цей день – це  певний підсумок великої підготовчої роботи, яка передувала початку нового навчального року, нового освітнього процесу.

         В цьому році в школах району буде навчатися 3131 учень.      Усім, хто сьогодні завітав до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів.

         Вітаємо вчителів, усіх тих, хто причетний до освітянської галузі, учнів, батьків із цим гарним осіннім святом – з початком нового навчального року. Бажаємо наснаги, витримки і наполегливості в опануванні нових вершин знань!

 

                                                               Виконавчий апарат районної ради

 

 

Повернутись