Свято останнього дзвоника

Свято останнього дзвоника.

   У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято останнього дзвоника.

   Цей день особливий для школярів, педагогів, батьків – і веселий, і з ноткою смутку водночас.  Адже останній дзвоник сповістив не лише про закінчення навчання і прихід літніх канікул, а й про нову, незвідану сторінку життєвого шляху випускників.

    Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. У загальноосвітніх школах Тальнівщини він пролунав  26 травня 2017 року. Привітати школярів, вчителів, батьків із закінченням навчального року прийшли керівники райдержадміністрації та районної ради – голова районної ради Валентина Любомська, голова райдержадміністрації Василь Клименко, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка, керівник апарату райдержадміністрації Леся Соловей, депутати районної та обласної рад, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, міський та сільські голови. Вони подякували вчителям, працівникам шкіл за те, що спільно із батьками віддавали своє тепло і ласку, свій професійний і життєвий досвід дітям.

  Цього дня о 9 годині ранку на святкову лінійку вишикувались учні Тальнівської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради. Учасники свята  усміхнені,  більшість з них  у вишиванках. На свято до них завітала голова районної ради Валентина Любомська.  Вона привітала присутніх із завершенням навчального року, побажала гарного відпочинку учням, набратися яскравих, незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання, а випускникам -  не помилитися у виборі професії.

   Потім Валентина Олександрівна взяла участь у святі останнього дзвоника  у Тальнівському економіко-математичному ліцеї та висловила сподівання, що молоде покоління нашої держави виховане на почуттях патріотизму, буде гідними громадянами України. Побажала миру, здоров’я, наснаги і впевненості у завтрашньому дні. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! Чудових вам канікул, школярі!

                                                           Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись