Свято обдарованих дітей та молоді

   Свято для обдарованих дітей та  молоді, що  відбулося 23 травня 2013 року в районному будинку культури, стало підсумком роботи дитячих та педагогічних колективів Тальнівського району за весь навчальний рік. Для відзначення дітей та їх наставників, які гідно представили район на різних етапах олімпіад, конкурсів та в Малій академії наук, райдержадміністрацією та районною радою виділено грошові винагороди на загальну суму 30 тисяч гривень. Близько 170 дітей і 29 колективів було нагороджено грамотами та подарунками.

   Голова райдержадміністрації Микола Бардадим та голова районної ради Володимир Глухенький вручили почесні відзнаки переможцям олімпіад на всеукраїнському та обласному рівнях. Відзнаки і нагороди отримали також переможці конкурсів художньо-естетичного напрямку та учні-спортсмени. До нагородження та привітань долучилися керівники підприємств, громадських організацій, підприємці, меценати та благодійники Тальнівщини.

   В ході урочистостей юні вихованці та колективи районного Будинку дітей та юнацтва, загальноосвітніх навчальних закладів району дивували присутніх своїми талантами.

Повернутись