Свято обдарованих дітей

    31 травня 2019 року у приміщенні районного Будинку культури відбулося свято обдарованих дітей та молоді. Дане свято – це підсумок роботи дитячих та педагогічних колективів за весь навчальний рік. На ньому урочисто відзначили здібних учнів району, які гідно представляли Тальнівський район на обласних предметних олімпіадах, конкурсі-захисті робіт Малої академії наук, спортивних змаганнях, творчих та краєзнавчих конкурсах. Це свято було приурочене  до  Міжнародного  дня  захисту дітей, яке  відзначається щорічно 1 червня.

     Цілеспрямованість, прагнення досягти омріяної мети, працездатність і працелюбність, вміння бачити проблеми в сучасному світі, намагатися дослідити та розв'язати їх - ось характерні риси учасників свята.Начитані, ерудовані, наполегливі, вони не тільки гарно навчаються, а й беруть активну участь у житті школи, села та  району.

   За плідну працю діти і їх наставники були відзначені цінними подарунками, грошовими винагородами, грамотами.

  Спонсорами свята виступили: районна державна адміністрація,  районна рада, ПСП «Привітне» - керівник, депутат районної ради Коваль Валерій Дмитрович, меценат Мовчан Володимир Петрович,  ФОП «Семенюк Михайло Олександрович», ФОП  «Антонов  Дмитро  Олександрович», ФГ «Фенікс М» -  керівник Маленко Віктор Борисович, ПП «Папужинці» - керівник Баранюк  Василь  Олександрович,  ТОВ «Добробут» - керівник  Сідько  Василь Петрович.

    Привітали учасників свята та вручили нагороди голова районної державної адміністрації Валентина Любомська, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віталій Карпук, начальник відділу освіти райдержадміністрації Лариса Коваль.  Представник мецената Мовчана Володимира Петровича – Анна Драгун вручила грошові винагороди переможцям загальнонаціонального та обласного  етапів Всеукраїнських олімпіад з навчальних  дисциплін, конкурсу - захисту робіт учнів – членів  Малої академії наук.

    Цьогорічними переможцями загальнонаціонального та обласного  етапів Всеукраїнських олімпіад з навчальних  дисциплін, конкурсу - захисту робіт учнів – членів  Малої академії наук, Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика,  мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді  імені Тараса Григоровича  Шевченка стали:

Звіряка Ірина, учениця 8 класу Вишнопільської ЗОШ І – ІІІ ступенів,  за ІІІ місце  в обласному  та ІІ місце у Всеукраїнському  етапах  конкурсу з української мови ім. Т. Г. Шевченка.

Кравець Яна, учениця 9 класу Майданецької ЗОШ І – ІІІ ступенів, вихованка Тальнівського районного центру науково – технічної творчості дітей та учнівської молоді, за ІІІ місце  в обласному етапі  конкурсу – захисту  робіт учнів – членів Малої академії наук.

Ткаченко Володимир, учень 10 класу Легедзинської ЗОШ І – ІІІ ступенів, вихованець  Тальнівського районного центру науково – технічної творчості дітей та учнівської молоді за ІІІ місце  в обласному етапі  конкурсу – захисту  робіт учнів – членів Малої академії наук.

Гордієнко Іван, учень 8 класу Легедзинської ЗОШ І – ІІІ ступенів, за ІІІ місце в обласному етапі олімпіади із географії

Також нагороджено  педагогів,  які їх підготували:

Гончарову Світлану Петрівну, учителя української мови та літератури Вишнопільської ЗОШ І – ІІІ ступенів.

Сокальського Анатолія Івановича, учителя географії Легедзинської ЗОШ І – ІІІ ступенів, керівника гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності»Тальнівського районного центру науково – технічної творчості дітей та учнівської молоді

Янкову Тамілу Миколаївну, учителя хімії Майданецької ЗОШ І – ІІІ ступенів,керівника гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Тальнівського районного центру науково – технічної творчості дітей та учнівської молоді.

    Переможцямирайонного таучасниками обласного етапуВсеукраїнських олімпіадз навчальних дисциплін та конкурсів ім. П. Яцика і Т. Шевченка стали:

Марцияш Ян,учень 10 класу  Вишнопільської ЗОШ І – ІІІ ступенів, за І місце у районному та участь в обласному етапах олімпіад із екології, математики, фізики.

Гончаров Василь,учень 10 класу  Вишнопільської ЗОШ І – ІІІ ступенів, за І місце у районному етапі та участь в обласних конкурсах  ім. П.Яцика і Т.Шевченка.

Вакуловська Вікторія,учениця 8 класу Вишнопільської ЗОШ І – ІІІ ступенів, за зайняте І місце у районному та участь в обласному етапі  олімпіади  з хімії.

Звіряка Ірина,учениця 8 класу Вишнопільської ЗОШ І – ІІІ ступенів, за  призове місце у районному та участь в обласному  етапах олімпіади  з біології, за І місце  у районному та участь в обласному етапі  конкурсу  ім. П. Яцика.

Іващенко Ірина, учениця 11 класу Майданецької ЗОШ І – ІІІ ступенів, вихованка Тальнівського районного центру науково – технічної творчості дітей та учнівської молоді,  за І місце  у районному  та участь в обласному етапах конкурсу – захисту робіт учнів – членів МАН, секція: етнологія.

Тимченко Юлія, учениця 11 класу Майданецької ЗОШ І – ІІІ ступенів, вихованка Тальнівського районного центру науково – технічної творчості дітей та учнівської молоді,  за І місце  у районному  та участь в обласному етапах конкурсу – захисту робіт учнів – членів МАН, секція: етнологія.

Лозова Анастасія,  учениця 11 класу  Кобринівського НВК, вихованка Тальнівського районного центру науково – технічної творчості дітей та учнівської молоді,  за І місце  у районному  та участь в обласному етапах конкурсу – захисту робіт учнів – членів МАН, секція:  психологія.

Пустова Амалія,  учениця 11 класу  Вишнопільської  ЗОШ І – ІІІ ступенів,   вихованка Тальнівського районного центру науково – технічної творчості дітей та учнівської молоді,за І місце  у районному  та участь в обласному етапах  конкурсу – захисту робіт учнів – членів МАН, секція:  зоологія, ботаніка.

Сипченко Оксана,учениця 11 класу  Мошурівської  ЗОШ І – ІІІ ступенів,   вихованка Тальнівського районного центру науково – технічної творчості дітей та учнівської молоді,за І місце  у районному  та участь в обласному етапах конкурсу – захисту робіт учнів – членів МАН, секція:  медицина.

Павленко Анна, учениця 10 класу Легедзинської ЗОШ І – ІІІ ступенів,   за І місце  у районному  та участь в обласному етапах конкурсу – захисту робіт учнів – членів МАН, секція:  історія України.

   Далі на сцену були запрошені  вихованці  Тальнівського районного центру науково-технічної творчості дітей та учнівської молоді,переможці  обласних, Всеукраїнських, Міжнародних творчих конкурсів, виставок, фестивалів, змагань та їх керівники. Їх нагородили грамотами і дипломами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації, Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, навчально-наукового інституту історії і філософії, обласного Центру роботи з обдарованими дітьми, обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді, відділу освіти Тальнівської райдержадміністрації, Тальнівського районного центру науково-технічної творчості дітей та учнівської молоді та цінними подарунками.

   Зокрема, нагороджено вихованців гуртка «Бокс» Тальнівського районного центру науково – технічної творчості дітей та учнівської молоді, учнів Мошурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за високі спортивні досягнення. Це:

Панько Роман - кандидат в майстри спорту з боксу, член збірної України, двохразовий чемпіон України з боксу серед юнаків, фіналіст Чемпіонату України, переможець турніру найсильніших школярів-боксерів України, переможець Міжнародного турніру в смт. Маньківка, чотирьохразовий чемпіон Черкаської області з боксу.

Малишко Микола - кандидат в майстри спорту з боксу, переможець Міжнародних турнірів з боксу в Республіці Молдова та смт. Маньківка, фіналіст зонального Чемпіонату України з боксу, трьохразовий чемпіон Черкаської області з боксу.

Шаргородська Анастасія - кандидатка в майстри спорту з боксу, переможниця Міжнародного турніру з боксу в смт. Маньківка, бронзова призерка  Чемпіонату України з боксу серед юніорок, трьохразова чемпіонка Черкаської області з боксу.

Барвінченко Антон - переможець Всеукраїнського та Міжнародного турнірів з боксу, Чемпіонату Черкаської області з боксу.

Штангей Олександр - чемпіон України 2017 року з боксу, переможець Чемпіонату Черкаської області з боксу.

Левчук Вікторія – І місце у Всеукраїнському турнірі з боксу.

Ільєнок Аріна - ІІ місце у Всеукраїнському турнірі з боксу.

 Також  вручено нагороду керівнику  гуртка  Бабой Івану Васильовичу

  Нагороджено вихованців гуртка «Декоративно – ужиткове мистецтво» Тальнівського районного центру науково – технічної творчості дітей та учнівської молоді, учнів Мошурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів:

Москаленко Юлію– за ІІІ місце Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір».

Кретову Євгенію- за І місце обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки «Український сувенір», за ІІІ місце обласної виставки-конкурсу  декоративно ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Розгон  Ліану - за ІІІ місце в  обласній  виставці - конкурсі декоративно ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

  Також відзначено нагородою керівника гуртка - Шкоду Світлану Іванівну.

  Нагороди отримали вихованці гуртка «Оригамі» Тальнівського районного центру науково – технічної творчості дітей та учнівської молоді, учні Майданецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів:

Миколенко Інна - за ІІ місце в  обласній  виставці «Мистецтво оригамі» та ІІ місце в  обласній  виставці - конкурсі науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!».

Лимоненко Аліна -за ІІІ місце в  обласній  виставці «Мистецтво оригамі».

Самойлова Юлія -за ІІ місце в  обласній  виставці «Мистецтво оригамі».

Смик Даріна -за ІІІ місце в  обласній  виставці «Мистецтво ори гамі».

Хавронюк Марія -за ІІ місце в  обласній  виставці «Мистецтво оригамі».

Нагороджено також керівника гуртка - Кульбіду Наталію Павлівну.

   Отримав нагороду вихованець гуртка «Повітряні змії» Тальнівського районного центру науково – технічної творчості дітей та учнівської молоді, учень Мошурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Юрпольський Роман - за зайняте ІІІ місце в обласних змаганнях серед учнівської молоді та  нагороджено керівник гуртка - Кириченка Василя Миколайовича.

  Нагороди отримали вихованці гуртка «Юні музеєзнавці» Тальнівського районного центру науково – технічної творчості дітей та учнівської молоді, учні Кривоколінського навчально-виховного комплексу за ІІІ місце у обласному етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна» за напрямом «Духовна спадщина мого роду»

Бабій Яна  та  Остропольська Катерина

Панщанна Анастасія- за ІІ місце в І обласному етапі Всеукраїнського конкурсу „Космічні фантазії” та за ІІІ місце у конкурсі «Роду віща криниця».

Довжук Ілля -за ІІ місце в І обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу „Космічні фантазії”.

Нагороджено керівника гуртка - Панщанну Вікторію Олександрівну.

 Нагороду отримала вихованка гуртків «Основи науково-дослідницької діяльності», «Декоративно-ужиткове мистецтво» Тальнівського районного центру науково – технічної творчості дітей та учнівської молоді, учениця Тальянківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Медвєдєва Юлія- за ІІ місце обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу «Моя країна – Україна», за ІІІ місце обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки «Український сувенір», за ІІІ місце обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки «Новорічний композиція».

   Вихованці гуртка «Фотонатуралісти» Тальнівського районного центру науково – технічної творчості дітей та учнівської молоді, учні Майданецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Стригун Таїсія - призер  обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу «Моя країна – Україна», Кравченко  Аліна - за ІІІ місце обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу «Моя країна – Україна», Русин Катерина - за ІІ і ІІІ місце в ІІ етапі заочного Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!», Кравець Яна – за І та ІІІ місце в ІІ етапі заочного Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!», Драган Богдан - за ІІІ місце у І обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Мирний космос» -  також отримали нагороди, як і їхкерівник - Янкова Таміла Миколаївна.

  Також нагороджено вихованців гуртка «Декоративно – ужиткове мистецтво» Тальнівського районного центру науково – технічної творчості дітей та учнівської молоді, учнів Глибочківського навчально-виховного комплексу:

Дробину Євгенія - за ІІІ місце в ІІ етапі заочного Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!», за ІІ місце обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки «Новорічна композиція», за І місце в І обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу „Космічні фантазії”.

Моргун Анастасію - за ІІ місце в  обласній  виставці - конкурсі декоративно ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Кириленка Назара – за ІІ місце в  обласній  виставці - конкурсі декоративно ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»та нагороджено керівника гуртка - Дробину Валентину Володимирівну.

  Нагороди отримали вихованці гуртка «Декоративно – ужиткове мистецтво» Тальнівського районного центру науково – технічної творчості дітей та учнівської молоді, учні Тальянківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів:

Пересунько Анастасія- за ІІ місце обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки «Новорічна композиція».

Баранюк Катерина -за І місце в  обласному конкурсі «Збережемо першоцвіти».

Сапата Катерина - за ІІІ місце в  обласній  виставці - конкурсі декоративно ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»та їх керівник  - Пересунько Алла Іванівна.

  Нагороджено вихованців гуртка «Історичне краєзнавство» Тальнівського районного центру науково – технічної творчості дітей та учнівської молоді, учнів Зеленьківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів за І місце в ІІ Обласному конкурсі наукових робіт з історії «Юні історики Черкащини». Це - Звіряка Вікторія, Кузло Іванна, Кузло Дарія та їх керівника - Лагодзю Галину Григорівну.

  Нагороди отримали:  вихованка гуртка «Квілінг», учениця Лісівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Проценко Анастасія -  за І місце обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки «Український сувенір»та її керівник  - Корнієнко Тетяна Петрівна.

  Нагороджено вихованців гуртка «Екологічне краєзнавство» Тальнівського районного центру науково – технічної творчості дітей та учнівської молоді, учнів  Веселокутського навчально-виховного комплексу за ІІІ місце в І обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії», ІІІ місце в  обласному конкурсі «Збережемо першоцвіти», ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна» та їх керівника  - Ковальчук Світлану Павлівну.

  Вихованці гуртка «Моделювання іграшок - сувенірів» Тальнівського районного центру науково – технічної творчості дітей та учнівської молоді, учні Кобринівського навчально-виховного комплексу за І місце в ІІ обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії» також отримали нагороди. Це -  Чилій Софія  та Хлипало Вероніка, а також їх керівник- Ротаєнко Марія Петрівна.

  Нагороджено вихованку гуртка «Образотворче мистецтво», ученицю Вишнопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Пустову Діану - за І місце в  обласному конкурсі «Збережемо першоцвіти» та керівника гуртка

 Лисого Володимира Васильовича.

  Також нагороджено вихованку гуртка «Флористика і живопис», ученицю Легедзинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Григоренко Уляну - за І місце в  обласному конкурсі «Збережемо першоцвіти», за ІІІ місце в обласній виставці-конкурсі  декоративно ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» та її керівника гуртка - Мифодюк Галину Володимирівну.

  Нагороджено вихованку гуртка «Флористика і живопис», ученицю Папужинського навчально-виховного комплексу Мазко Дарію -за ІІІ місце в  обласному конкурсі «Збережемо першоцвіти» та керівник гуртка -Островушко Юлію Миколаївну.

  Нагороджено вихованців гуртка «Столяри-конструктори» Тальнівського районного центру науково – технічної творчості дітей та учнівської молоді, учнів Колодистенського навчально-виховного комплексу

Безуглого В’ячеслава - за ІІІ місце в І обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу „Космічні фантазії”.

Повзуненка Владислава- за ІІІ місце в обласній виставці-конкурсі робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання та керівник гуртка - Біленького Василя Івановича.

  Вихованці гуртка «Художня обробка деревини» Тальнівського районного центру науково – технічної творчості дітей та учнівської молоді, учні Майданецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за ІІ місце в  обласній  виставці - конкурсі науково-технічної творчості учнівської молоді „Наш пошук і творчість – тобі, Україно!” також отримали нагороди. Це - Хавронюк Марія , Антонюк Ігор, Шендаренко Микола.

  Кичак Максимпризер Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику. Керівник гуртка - Руденко Руслан Олексійович.

   Нагороджено вихованців гуртка «Виготовлення сувенірів» Тальнівського районного центру науково – технічної творчості дітей та учнівської молоді, учнів Заліського навчально-виховного комплексу:

Підгірного Радіона- за ІІ місце обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу «Моя країна – Україна» та

Тренчук Олену- ПРИЗЕРА  обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу «Моя країна – Україна» та керівник гуртка - Задояну Аллу Миколаївну.

  Вихованці гуртка «Столяри-конструктори» Тальнівського районного центру науково – технічної творчості дітей та учнівської молоді, учні Павлівського першого навчально-виховного комплексу за ІІ місце в  обласній  виставці - конкурсі науково-технічної творчості учнівської молоді „Наш пошук і творчість – тобі, Україно!” - Юрів Микола та Єременко Михайло також отримали нагороди.

  Нагороджено вихованців гуртка «Столяри-конструктори» Тальнівського районного центру науково – технічної творчості дітей та учнівської молоді, учні  Кривоколінського навчально-виховного комплексу за ІІІ місце в  обласній  виставці - конкурсі науково-технічної творчості учнівської молоді „Наш пошук і творчість – тобі, Україно!” . Це -  Чуднівець Владислав , Панузик Владислав, Чернятевич Владислав та керівника гуртка - Метушевського Володимира Григоровича.

   Вихованці гуртка «Паперопластика» Тальнівського районного центру науково – технічної творчості дітей та учнівської молоді, учні Майданецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів отримали нагороди за ІІІ місце в  обласній  виставці - конкурсі робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. Це - Руденко Костянтин, Філонова Іванна, Роженко  Каріна та їх керівник- Пономаренко Лариса Михайлівна.

   Нагороджено вихованку Тальнівського районного центру науково – технічної творчості дітей та учнівської молоді, ученицю Вишнопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Звіряку Ірину – за зайняте ІІІ місце в  обласній  виставці - конкурсі декоративно ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»та керівника гуртка – Дубик Віру Іванівну.

Нагороджено:

вихованців гуртка «Сучасна хореографія» Тальнівського районного центру науково-технічної творчості дітей та учнівської молоді Тальнівської районної ради Черкаської області», зразковий танцювальний колектив «АРАБЕСК» за перемогу у 2 обласних, 3 Всеукраїнських та Міжнародному танцювальних конкурсах. Керівник гуртка - Бабой Людмила Василівна;

  • вихованців гуртка «Гра на народних інструментах», ансамбль «Дударик» Тальнівського районного центру науково – технічної творчості дітей та учнівської молоді, учнів Майданецької ЗОШ І-ІІІ ступенів  за ІІ місце в обласному конкурсі Черкащини». Керівник гуртка - Кульбіда Петро Лукич.

    Далі на сцену запросили призерів районного етапу олімпіад із  навчальних  дисциплін  та конкурсів з української мови  і  літератури  ім. Т.Шевченка та  П.Яцика та вручили їм нагороди:

Гончаров Василь, учень 10 класу  Вишнопільської ЗОШ І – ІІІ ступенів, за І місце у районному етапі  олімпіади із  української мови та літератури; Руденко Вікторія, учениця 7 класу Кривоколінського НВК, за ІІ місце у районному етапі олімпіади із української мови та літератури. Звіряка Олександр,  учень 7 класу Майданецької ЗОШ І – ІІІ ступенів, за зайняте ІІ місце в олімпіаді з математики. Лозова Анастасія, учениця ІІ класу Кобринівського НВК, за зайняте ІІ місце в олімпіаді із англійської мови. Гладченко Давид, учень 10 класу Тальнівської загальноосвітньої санаторної школи - інтернату, за ІІ місце в олімпіаді із англійської мови. Почапська Леся, учениця 9 класу Тальянківської ЗОШ І – ІІ ступенів, за зайняте ІІ місце в олімпіаді із англійської мови. Коновалова Діана, учениця 8 класу Веселокутського НВК, за ІІІ місце у районному етапі олімпіади із української мови та літератури. Подолянець Єлизавета, учениця  8 класу Майданецької ЗОШ І – ІІІ ступенів, за ІІІ місце в олімпіаді із математики. Бабюк Єгор, учень 8 класу Тальнівської загальноосвітньої санаторної школи - інтернату І – ІІІ ступенів, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з  математики. Колот Інна, учениця 7 класу  Вишнопільської ЗОШ І – ІІІ ступенів, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з математики, ІІ місце в конкурсі з української мови ім. П.Яцика, ІІІ місце в конкурсі з української мови ім. Т. Шевченка. Поліщук Іван, учень 10 класу Тальнівської загальноосвітньої санаторної школи - інтернату І – ІІІ ступенів, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді із англійської мови. Носенко Андрій, учень 4 класу Вишнопільської ЗОШ І – ІІІ ступенів, за зайняте І місце в конкурсі ім. П.Яцика. Гладун Роман, учень 4 класу Папужинського НВК, за зайняте І місце в конкурсі ім. П.Яцика. Щедрова Богдана, учениця 3 класу Веселокутського  НВК, за зайняте І місце в конкурсі ім. П.Яцика. Кошута Анна,учениця 3 класу Тальянківської ЗОШ І – ІІ ступенів, за зайняте ІІ місце в конкурсі ім. П.Яцика. Кихтенко Софія, учениця 5 класу Тальнівської загальноосвітньої санаторної школи - інтернату І – ІІІ ступенів, за зайняте ІІ місце в конкурсі ім.П.Яцика. Балог Анастасія, учениця 6 класу Мошурівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, за зайняте ІІ місце в конкурсі ім. П.Яцика. Сидоренко Софія, учениця 8 класу Мошурівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, за зайняте ІІ місце в конкурсі ім.П.Яцика. Сапата Вікторія, учениця 9 класу Зеленьківської ЗОШ І – ІІ ступенів, за зайняте ІІ місце в конкурсі ім.П.Яцика. Мицик Вікторія, учениця 10 класу Тальнівської загальноосвітньої санаторної школи - інтернату І – ІІІ ступенів, за зайняте ІІ місце  в конкурсі ім.П.Яцика. Сипченко Оксана,учениця 11 класу Мошурівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, за зайняте ІІ місце в конкурсі ім. П.Яцика  та ІІ місце у конкурсі ім.Т.Шевченка. Побережний Владислав, учень 3 класу  Майданецької ЗОШ І – ІІІ ступенів, за зайняте ІІІ місце в конкурсі ім. П.ЯцикаЗавірюха Вікторія, учениця 3 класу Тальнівської загальноосвітньої санаторної школи - інтернату І – ІІІ ступенів, за зайняте ІІІ місце в конкурсі ім.П.Яцика. Вовченко Володимир, учень 4 класу Веселокутського НВК, за зайняте ІІІ місце в конкурсі ім. П.Яцика. Демчук Ольга, учениця 5 класу Лісівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, за зайняте ІІІ місце в конкурсі ім.П.Яцика. Проценко Анастасія, учениця 6 класу Лісівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, за зайняте ІІІ місце в конкурсі ім. П.Яцика та ІІІ місце в конкурсі ім.Т.Шевченка. Стригун Таїсія, учениця 7 класу Майданецької ЗОШ І – ІІІ ступенів, за зайняте ІІІ місце в конкурсі ім. П.Яцика. Кузло Іванна, учениця 9 класу Зеленьківської ЗОШ І – ІІ ступенів, за зайняте ІІІ місце в конкурсі ім.П.Яцика та ІІІ місце в конкурсі ім.Т.Шевченка. Даниленко Катерина, учениця 11 класу Тальнівської загальноосвітньої санаторної школи - інтернату І – ІІІ ступенів, за зайняте ІІІ місце в конкурсі ім. П.Яцика. Моргун Анастасія, учениця 6 класу Глибочківського НВК, за зайняте ІІ місце в конкурсі ім.Т.Шевченка. Демчук Ольга, учениця 5 класу Лісівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, за зайняте ІІІ місце в конкурсі ім.Т.Шевченка. Сокуренко Максим, учень 7 класу Зеленьківської ЗОШ І – ІІ ступенів, за зайняте ІІІ місце в конкурсі ім.Т.Шевченка. Білоус Ліна, учениця 10 класу Тальнівської загальноосвітньої санаторної школи - інтернату І – ІІІ ступенів, за зайняте ІІІ місце в конкурсі ім. П.Шевченка.

  Також було нагородженоучасників  учнівської  художньої     самодіяльності –солістів,  колективи  та їх керівників.Переможців  Інтернет-проекту обласної  Ліги старшокласників  «Ми - патріоти Черкащини»,   призерів обласного  конкурсу  екскурсоводів  «Край у якому я живу»,  учасників  літературних  студій  «Перевесло» Майданецької    школи  та «Словограй»  Онопріївського НВК,  голів учнівських організацій   шкіл  переможців  Інтернер-проекту обласної Ліги старшокласників  «Ми - патріоти Черкащини». За активну і результативну участь у творчих конкурсах нагороджено: Прис  Ніну- учениця   Мошурівської ЗОШ І-ІІІст. Волянську  Злату – учениця Тальнівської   санаторної  школи-інтернат. Зразковий танцювальний  колектив  «Надія» », вихованці районного центру науково – технічної творчості,  учні  Вишнопільської  школи, керівник  Дубик Віра  Іванівна. Тальнівську студію з танцювального спорту «Енергія», керівник Присяжнюк Ірина Василівна. Хореографічний колектив  «Фантазія» Тальнівської  дитячої музичної школи, керівник  Бабой Людмила Василівна; вокальну студію  «Співаночки»  Мошурівської  школи, керівник   Фурса  Віталій Володимирович; вихованців гуртка «Юні екскурсоводи» Вишнопільської  школи  та  керівника Гаркаву  Надію Іванівну; Роженко Каріну -   вихованку  літературної студії  «Перевесло» Майданецької школи та  керівника Зелінську Тамілу Володимирівну; Фесенко Катерину - вихованку  літературної студії   «Словограй»   Онопріївського НВК;  Сапату Вікторію - голову учнівської організації  «Берегиня» Зеленьківської школи; Біленьку Інну - голову учнівської організації   «Червона калина»  Колодистенського НВК; Швайдака  Родіона – голову учнівської організації  «Ровесник» Білашківської   школи; Бривус Яну – президента учнівської організації  «Либідь» Кобриновогребельського НВК; Лавріненко Ольгу - голову учнівської організації  «Козацька Січ» Кривоколінського НВК;  Гурського  Богдана - голову районної  ради старшокласників, учня Тальнівської  санаторної   школи-інтернат.

         В ході свята, під час концертної програми, юні вихованці вже вкотре дивували присутніх своїми талантами.

         Ведучі заходу висловили щиру подяку батькам, вчителям, керівникам  гуртків,  студій,  тренерам   та всім,  хто зробив перемогу можливою, кому не байдужий  потенціал  нашої нової генерації, хто сприяв заохоченню до самостійної навчальної діяльності, розвитку ерудиції та здібностей та ще раз висловили  щиру вдячність спонсорам свята.

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись