Свято для обдарованих дітей та молоді Тальнівського району

   26 травня у районному Будинку культури відбулося свято обдарованих  дітей та молоді, на  якому урочисто відзначали здібних учнів району, які гідно представили наш  район  на обласних предметних олімпіадах, конкурсі-захисті робіт  Малої академії наук,  спортивних  змаганнях,  творчих та краєзнавчих  конкурсах. На урочистостях, крім талановитих вихованців, були присутні  їх батьки, вчителі, громадськість району.

  Привітати учасників свята та вручити нагороди прийшли голова районної ради Наталія Петрівна Руснак, голова райдержадміністрації Василь Петрович Клименко, керівники структурних підрозділів органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

  Знайти, підтримати і зберегти молоді обдарування – це завдання всієї громади району. А сьогоднішнє свято – це підсумок роботи дитячих та педагогічних колективів за весь навчальний рік. За плідну працю кожен повинен отримати нагороду. Тому діти і їх наставники, які гідно представляли район на різних етапах конкурсів і змагань, були відзначені грошовими винагородами, грамотами.

  Під час концертної програми в ході  свята юні вихованці вже вкотре дивували присутніх своїми талантами.

Фотозвіт

Повернутись