Святкування Дня сільгоспвиробника

   13  листопада  2014 року голова Тальнівської  районної  ради  Наталія Руснак, голова райдержадміністрації  Юрій  Нечай  взяли участь у святкових заходах  до Дня працівників сільського господарства.
   Керівники району привітали громаду району зі святом, побажали гарних врожаїв сільгоспвиробникам та фермерам, котрі забезпечують сільгосппродукцією наш край.
     У вітальному слові  голова районної ради Наталія Руснак зазначила: Відзначення Дня працівників сільського господарства - це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу! Це свято всенародне, адже від результатів праці всіх, хто присвятив себе цій нелегкій, але такій важливій галузі – механізаторів, тваринників, організаторів агропромислового виробництва – залежить здоров’я, добробут та достаток людей. В усі часи ця праця була в пошані, а людей, доля яких пов’язана з мистецтвом сіяти і вирощувати хліб, виробляти цінну і якісну продукцію тваринництва по праву називають годувальниками.

 Завдяки вашій хазяйновитості, людським зусиллям, знанням і наполегливості живе село, розвивається сільське господарство, яке являється визначною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, ваше серце і багатий досвід живлять українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі мир і спокій.

   Низький уклін всім Вам за хліб на столах, за самовіддану працю і вірність обраній справі!

  Спасибі за працю, за розуміння важливості своєї справи, за те, що шануєте землю і збираєте багаті врожаї, що залишаєтеся вірними селу. Буде село – буде й Україна.

  Незважаючи на труднощі Ви зберігаєте високий рівень професіоналізму, робите все можливе для розвитку економіки нашого району.

  Шановні працівники сільського господарства Тальнівщини, ветерани сільськогосподарського виробництва щиро і сердечно поздоровляю Вас з професійним святом і бажаю всім вам міцного здоров’я, щастя, миру, успіхів, затишку і спокою у кожній оселі, злагоди у кожній родині, впевненості в завтрашньому дні! Хай в усіх буде хліб і до хліба на столі!».

  На закінчення Наталія Руснак вручила Подяку Тальнівської районної ради районній спілці сільськогосподарських товаровиробників в особі  її  голови Кутовій Людмилі Денисівні за вагомий внесок у надання благодійної допомоги учасникам антитерористичної операції, активну діяльність із захисту прав і соціально-економічних інтересів аграріїв району, спрямовану на нарощування виробництва сільгосппродукції, поліпшення її якості, та з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства.

   Організатори заходу пошанували запрошених на свято ветеранів сільськогосподарського виробництва та вручили їм короваї. 

   Учасниками художньої самодіяльності району було дано святковий концерт, а присутніх на заході почастували запашним короваєм.

Фотозвіт

Повернутись