Святкування Дня прикордонника на Тальнівщині

   28 травня 2016 року в Тальнівському районі відбувалися заходи з нагоди Дня прикордонника. Вони розпочалися біля пам’ятного знаку воїнам-афганцям в м. Тальне. Голова районної ради Валентина Любомська, голова районної державної адміністрації Василь Клименко, військовий комісар Валерій Кудла вручили нагрудні знаки Міністерства оборони України «За зразкову службу»,  «Ветеран війни» та «Учасник АТО» колишнім прикордонникам та воїнам АТО.

    Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували загиблих в зоні АТО та воїнів-афганців, поклали вінки та квіти до пам’ятного знаку воїнам-афганцям, пам’ятників воїнам, які загинули в Другій світовій війні,  Героям  Небесної Сотні і захисникам України та на Пагорб Слави.

   Заходи до Дня прикордонника традиційно продовжилися в с. Легедзиному біля пам’ятного знаку воїнам-прикордонникам. Сюди прибули прикордонники із навчального центру Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота, представники Одеської, Київської, Кіровоградської областей та багатьох районів Черкащини. Вручено медалі «За відмінну службу у прикордонних військах», Почесні Грамоти колишнім прикордонникам та воїнам-афганцям від організації Української спілки ветеранів Афганістану та Грамоти навчального центру Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота  за активну співпрацю з Навчальним центром, спрямовану на патріотичне виховання молоді, вірність прикордонним традиціям, діяльність щодо підняття престижу та популяризацію Державної прикордонної служби України та з нагоди відзначення Дня прикордонника.

   До учасників заходу звернулася голова районної ради Валентина Любомська, яка наголосила, що всі зібралися на цьому святому місті, щоб покласти вінки та квіти, вшанувати пам’ять прикордонників, які загинули 75 років тому захищаючи Україну від нацизму, а також віддати шану вартовим державного кордону України, сьогоднішнім воїнам, які загинули в наші дні захищаючи цілісність і незалежність України, хто ціною власного життя захистив рідну землю. Побажала всім миру, міцного здоров’я, щастя, життєвого благополуччя, родинного спокою.

Повернутись