Святкування Дня незалежності України

  Заходи з відзначення в районі Дня незалежності України розпочалися о 10 годині в м. Тальне на Соборній площі біля храму Петра і Павла, куди прибули керівники району та міста, делегації всіх населених пунктів, представники трудових та художніх колективів, громадських організацій, молодь. Розгорнуто великий Державний Прапор України.  В супроводі духового оркестру відбулася хода, під час якої учасники поклали вінки та квіти до пам’ятників та пам’ятних знаків Невідомому Солдату, загиблим воїнам-інтернаціоналістам, Т.Г.Шевченку, Гетьманам України, Героям Небесної Сотні та захисникам України.

  На Майдані Незалежності згадали події, які відбувалися 25 років тому. Молодь пов’язала стрічки та випустила в небо кольорові кульки. По завершенню ходи заходи продовжилися в районному будинку культури. У фойє було організовано виставку робіт народних умільців.

  Відбулися урочисті збори та святковий концерт до Дня незалежності України. До присутніх зі словами вітання звернулися голова райдержадміністрації Василь Клименко, голова районної ради Валентина Любомська, керуючий справами виконавчого апарату Тальнівської міської ради Оксана Марченко, голова Тальнівської районної спілки ветеранів та учасників антитерористичної операції Василь Данилюк, голова Тальнівської районної спілки ветеранів Афганістану Олексій Неділько, співголова районного центру допомоги учасникам АТО Віталій Захарчук. Було вручено Почесні Грамоти районної ради та райдержадміністрації, міської ради. Волонтерів району нагороджено медаллю «Волонтер України. За покликом серця і душі». Пошановано родини загиблих Небесної Сотні, воїнів АТО та волонтерів, які відійшли у вічність.

  Присутніх вітали художні колективи, які носять почесне звання народний аматорський та кращі хорові, вокальні, хореографічні колективи і окремі виконавці району.

  В подальшому заходи продовжилися на Співочому Полі, зокрема о 19 годині відбулася концертно-розважальна програма.

Повернутись