Святкування Дня Гідності і Свободи

   21  листопада  2014 року голова Тальнівської  районної  ради  Наталія Руснак, голова райдержадміністрації  Юрій  Нечай, міський голова Олександр Біленко, депутати районної та міської рад, громадські активісти та громадськість району взяли участь у святкових заходах  з нагоди  Дня Гідності і Свободи.
  Керівники міста та  району привітали учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю, всіх тальнівчан зі святом, побажали мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє Української держави.

   У вітальному слові  голова районної ради Наталія Руснак зазначила: Революція відбулася не лише в політичному житті країни. Передовсім вона відбулась у нас самих, у нашій свідомості.  

   Мільйони наших співвітчизників на рідній землі і в багатьох країнах Європи та світу рішуче піднялися проти злочинного режиму, який хотів проігнорувати прагнення українського народу жити вільно і будувати своє життя на основі європейських демократичних цінностей. У перших лавах борців за нашу свободу були представники молоді. Герої „Небесної Сотні” віддали своє життя за честь, свободу та гідність Української держави. Тисячі представників Тальнівщини разом із мільйонами кращих синів і дочок української нації на Майдані у Києві та в різних куточках української землі рік тому заявили на весь світ, що більше не будуть покірними рабами і готові відстояти свою людську гідність і свободу Української держави. Серед Героїв „Небесної Сотні”, що віддали своє життя за майбутнє України, і уродженець Тальнівщини – Юрій Паращук.

   У перші дні після перемоги Революції Гідності, наприкінці лютого 2014 року, зранена українська земля зіткнулася із підступною кремлівською агресією. Сотні представників Тальнівщини сьогодні мужньо захищають незалежність і територіальну цілісність України. У 2014 році Тальнівщина попрощалася із загиблими Героями, нашими земляками – Сергієм Ярошенком, Віктором Мельниченком, Олександром Моцаром, які полягли захищаючи українську землю.

  Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували загиблих наших земляків, які брали участь у проведенні АТО та лютому 2014 року на Майдані Незалежності в Києві.

  Від імені присутніх покладено вінки і квіти до пам’ятнка чотирьом гетьманам – Б.Хмельницькому, П.Дорошенку, І.Мазепі та Д.Вишневецькому та могил наших земляків, які загиули в під час військових дій в зоні АТО та взимку на майдані в Києві.

  На кінець благочинний  храму  Первоапостольних святих Петра  і  Павла отець Михайло відправив поминальну панахиду.

Повернутись