23 серпня 2017 року вся країна відзначала День  Державного Прапора України та в деяких містах і селах цього дня проводились святкові заходи до 26-ї річниці незалежності  України.  Саме в цей святковий день в селі Мошурів відбулося два святкові заходи: відкриття спортивного майданчика та концерт. Жителі села радо приймали гостей -  голову районної ради Любомську  Валентину  Олександрівну, депутата обласної ради Підгорного Анатолія Вікторовича  та  депутата  міської ради Гижка Олександра Миколайовича.

        Відкриття спортивного майданчика  розпочалося з урочистого виконання Гімну нашої держави сільським дитячим духовим оркестром. Привітала присутніх з величним святом очільниця сільської громади Наталія Петрівна Пономаренко:

«Відновлення української державності - це перемога багатьох поколінь українців, які боролися за самостійність своєї країни. Проте, боротьба за суверенітет нашої країни триває й нині.  Українська держава вимушена захищати свою незалежність та власні землі на східних рубежах. Україна відбулася як суверенна держава, яку визнали усі країни світу. Незалежність дала українцям демократію і свободу, почуття громадянської гідності й національної єдності, відкрила європейську перспективу.Ось і ми, рухаючись  в європейському напрямку, дбаємо  про наших дітей, відкриваючи спортивний майданчик в центрі нашого села. Від усієї громади висловлюю велику вдячність депутату обласної ради Анатолію Підгорному та депутату міської ради Олександру Гижку, які надали матеріальну і фізичну підтримку у створенні цього чудового майданчика».

      Анатолій Підгорний вітаючи присутніх з святами, побажав усім миру, добробуту, здоров’я і  висловив свою надію, що всі жителі села, від малого до великого, матимуть можливість займатися самі і приводити діток та онуків на тренажери.

     Святкова програма продовжилась  в Мошурівському будинку культури. З Днем Прапора та 26-ю річницею незалежності України жителів села  привітала голова районної ради Валентина Любомська. Вона зазначила:

«В цей день ми згадуємо, що ми дійсно щирі українці, вірні своїй державі. І саме головне, що наші співвітчизники завжди героїчно відстоювали і відстоюють цілісність держави. Ми живемо  в тяжкі часи, але вони впродовж нашої незалежності ніколи не були легкими. Шановна Мошурівська громадо, я вам хочу побажати віри в майбутнє, віри в себе, віри в те, що ви, дійсно українці, які горді своєю незалежністю. А ще, я хочу побажати на кожну вашу вулицю добробуту, в кожну вашу оселю благословення, в кожне ваше серце доброти. Вірте в те , що своєю працею, своїм чистим серцем і розумом,саме ви створите таку громаду,  якій будуть заздрити всі. І саме головне , щоб  не забували,  що ви - українська нація, сильна і незалежна».

Відбувся святковий концерт, переплетений з  конкурсними змаганнями між двома командами «юних козаків». По завершенню   виступів сільських аматорів, відбулося нагородження учасників команд конкурсу. Почесні медалі та цінні подарунки вручили Любомська Валентина та Гижко Олександр.

Оргкомітет  Тальнівського районного будинку культури

 

Фотозвіт

Повернутись