Стартувала естафета, присвячена 90-річчю заснування Тальнівського району

    4 квітня 2013 року урочисто взяла свій початок естафета, присвячена ювілейній даті в історії Тальнівщини та приурочена 200 - річчю з дня народження Тараса Шевченка, 60 - річчю утворення Черкаської області і 90-річчю заснування району.

  Святкові заходи з нагоди цієї події відбулися у селі Вишнопіль, куди прибули керівники району, сільські голови, запрошені, гості та громадськість села й району.

  Районну делегацію очолили голова районної державної адміністрації  Микола Бардадим та голова районної ради Володимир Глухенький.

   Урочисте дійство відбулося в сільському будинку культури, яке відкрила Вишнопільський сільський голова Тетяна Гудзенко.

  Вітаючи присутніх з початком естафети «Тальнівщина. Віхи 90-річної історії», голова районної державної адміністрації Микола Бардадим наголосив, що районна естафета – це ще одна нагода поринути в історію, пройнятись гордістю за наш рідний край.  Вона дасть можливість кожному усвідомити свій нерозривний зв'язок із рідною землею, відчути духовну спорідненість з її звичаями і традиціями, скласти данину шани й поваги нашим землякам, які творили історію краю.  

 Символи естафети – рушник та альбом «Тальнівщина. Віхи дев’яносторічної історії», що передаватимуться згідно графіка від одного села іншому. Впродовж 8 місяців кожен учасник естафети, у попередньо визначений графіком період, отримує альбом, який заповнює детальною ілюстрованою інформацією про життя свого села, та рушник, який вишиває орнаментом, характерним для своєї місцевості.

   Вітав присутніх з початком естафети від імені сільських голів району Веселокутський сільський голова Козаченко П.О.

   В подальшій програмі урочистої естафети зі сцени вітали та згадували імена тих, хто прославив село Вишнопіль, а відтак і Тальнівщину. Було також пошановано ровесників утворення району. Все це супроводжувалося яскравими виступами учасників художньої самодіяльності.

   На завершення голова районної ради Володимир Глухенький відмітив, що урочистості пройшли в теплій, задушевній обстановці. Учасники заходу показали, що ми дійсно є єдина родина. Подякував жителям Вишнополя за активну участь у підготовці та проведенні початку естафети. Висловив впевненість, що вона гідно пройде в районі.

 

Фотозвіт

Повернутись