Стан та перспективи функціонування Тальнівської центральної районної лікарні

  7 лютого 2020 року в залі засідань районної ради відбулася нарада на тему «Стан та перспективи функціонування Тальнівської центральної районної лікарні в ході реформування медичної галузі».

  В нараді взяли участь заступник начальника управління охорони здоров’я Черкаської облдержадміністрації Олег Найдан, голова районної ради Валентина Любомська, голова райдержадміністрації Олександр Цимбал, в о. міського голови Василь Сідько, члени колегії райдержадміністрації,  депутати районної та міської рад, сільські голови, представники громадських організацій, сільгоспвиробників та засобів масової інформації.

  З 1 квітня цього року Тальнівська районна лікарня, як медичний заклад вторинного рівня, буде укладати контракт на надання медичних послуг із Національною службою здоров'я України, виконавши ряд вимог. На разі стоїть питання забезпечення лікарні діагностичним обладнанням, що покращить якість та розширить спектр надання медичних послуг для населення.  

 Головний лікар Олег Солодько ознайомив присутніх із проведеними заходами оптимізації у закладі, охарактеризував діяльність та перспективи лікарні, її кадровий потенціал, матеріально-технічне та діагностичне забезпечення, надав розрахунки щодо перспектив фінансування ряду послуг Національною службою здоров'я.

  Тож метою зібрання було вироблення спільної стратегії задля забезпечення у районі якісної і доступної медицини, яка відповідатиме вимогам НСЗУ.

   У ході активного обговорення, у якому взяли участь голова районної ради Валентина Любомська, голова райдержадміністрації Олександр Цимбал, депутати районної ради Ігор Новицький, Микола Слободяник, Олександра Назарук, Лариса Коваль, сільські голови, депутати міської ради та інші. Ними було висловлено одностайну думку щодо безперечної підтримки діяльності районної лікарні, збереження усіх відділень та сприяння у забезпеченні діагностичним обладнанням.  

 Зокрема, голова районної ради Валентина Любомська, враховуючи дороговартісність медичного обладнання, запропонувала головному лікарю ЦРЛ Олегу Солодьку визначити кілька найнеобхідніших діагностичних приладів, придбання яких здійснити за рахунок фінансування із бюджетів місцевого рівня та, по можливості, спонсорських коштів.

  Питання збереження лікарні та покращення медичних послуг – одне з найважливіших на сьогодні завдань органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Учасниками наради підтримано пропозиції щодо проведення роботи із залучення не лише бюджетних коштів, а і з інших, не заборонених законодавством, джерел для придбання медичної діагностичної апаратури. 

Фотозвіт

Повернутись