Спорт – це життя

    Вже не один рік, другої суботи вересня в нашій країні відзначається День фізичної культури і спорту - свято молодості, краси, гармонії тіла й духу та спортивного довголіття, свято для тих, хто дбає про своє здоров’я, займається фізичними вправами, веде здоровий спосіб життя, залучає молодь до занять улюбленим видом спорту.

  Зокрема, в Тальнівському районі вже стало доброю традицією щорічно проводити районну спартакіаду серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Основним завданням якої є залучення службовців до занять фізичною культурою і спортом, організації їх активного відпочинку та дозвілля, популяризація здорового способу життя.

  Активну участь у районній спартакіаді взяла команда Тальнівської районної ради. 10 вересня 2020 року відбулася заключна частина змагань з легкоатлетичних видів спорту та дартсу.

 В загальнокомандному заліку серед команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування І почесне місце посіла команда управління соціального захисту населення райдержадміністрації, яку очолює депутат Тальнівської районної ради Тетяна Маринченко.

 Команда Тальнівської районної ради (керівник Валентина Любомська) зайняла почесне ІІ місце, а ІІІ місце виборола команда Тальнівської міської ради (керівник Василь Сідько). Команди були нагороджені грамотами та кубками.

   За підсумками змагань, які розпочалися ще в лютому 2020 року, І місце в змаганнях з шашок виборола голова Тальнівської районної ради Валентина Любомська, І місця в змаганнях з шашок, настільного тенісу, бігу на 100 м, стрибків у довжину з місця та ІІ місце з шахів серед чоловіків виборов керуючий справами районної ради Віталій Карпук, ІІ місце із настільного тенісу та ІІІ місце із стрибків у довжину з місця виборов радник голови, депутат районної ради Олександр Дімітров, ІІІ місце в змаганнях із дартсу серед жінок виборола начальник організаційного відділу районної ради Галина Лементар.

   Всі переможці були нагороджені грамотами  і медалями.

   Вітаємо переможців змагань! Бажаємо всім успіхів у праці, спорті та житті.

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись