Депутати та працівники Тальнівської районної ради, районної державної адміністрації, сільські голови, керівники сільськогосподарських підприємств, громадськість району з глибоким болем сприйняли сумну звістку про передчасну смерть колеги, депутата районної ради, члена постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку, директора селянського (фермерського) господарства «Дружба» села Павлівка Перша, президента футбольного клубу «Тальне» Тульчинського Сергія Борисовича.

   Важко усвідомити, що 4 листопада 2020 року перестало битися  серце прекрасної людини, громадянина України, підприємця та господарника, патріота нашої держави. Не стало доброї, чуйної людини, чоловіка, батька, дідуся, надійного товариша і колеги.

    Народився Сергій Борисович 02 вересня 1961 року. У 1998 році створив селянське (фермерське) господарство «Дружба». Активний, принциповий, вимогливий до себе та своїх підлеглих, доброзичливий, здібний організатор виробництва. Володів сучасними методами і стилями керівництва. Під його керівництвом стабільно функціонувала рослинницька і тваринницька галузі, розвивалося птахівництво, посаджено фруктовий сад. СФГ «Дружба» постійно забезпечує населення високоякісною сільськогосподарською продукцією. Професіоналізм та ініціативність дозволяли йому вміло орієнтуватись в складних економічних умовах.

   У 2017 році за ініціативи Сергія Борисовича було побудовано та відкрито в місті Тальному спортивно-розважальний комплекс, за що його було нагороджено Почесною грамотою Міністерства молоді та спорту України.

 За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий  внесок у розвиток агропромислового комплексу Тальнівського району, активну участь у громадській і благодійній діяльності  нагороджувався Почесними грамотами Черкаської обласної ради, Тальнівської районної ради,  районної державної адміністрації.

  Сергій Борисович неодноразово обирався депутатом Тальнівської районної ради.

  5 листопада 2020 року Тальнівщина попрощалась із Сергієм Борисовичем Тульчинським… Відійшла у вічність Людина, яка багато років сумлінно працювала в сільськогосподарській галузі, внесла значний особистий внесок у виробництво продукції тваринництва і рослинництва, розвиток інфраструктури міста,  вела активну громадську діяльність.

  Пам’ять про Тульчинського Сергія Борисовича залишиться в наших серцях.

 

Фотозвіт

Повернутись