Спільне засідання трьох постійних комісій районної ради

  24 жовтня 2017 року відбулося спільне засідання трьох постійних комісій районної ради: питань бюджету та економічного розвитку, з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики, з соціальних та гуманітарних питань. Засідання відбулося за участю голови районної ради Валентини Любомської, заступників голови райдержадміністрації Володимира  Гречки і Тетяни Півторак та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

 На засіданні розглянуто питання «Про реорганізацію Лащівського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» та «Про внесення змін до районної комплексної програми «Освіта Тальнівщини» на 2011-2017 роки (із змінами) та встановлення вартості харчування учнів закладів загальної середньої освіти Тальнівського району і вихованців дошкільних підрозділів НВК» по даних питаннях інформувала начальник відділу освіти  райдержадміністрації Лариса Коваль.

  Заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак проінформувала присутніх про затвердження кандидатур учасників госпітальної ради. Члени комісій позитивно розглянули клопотання про зняття з розгляду проекту рішення «Про передачу майна».

 Розглянуто лист ОТГ щодо передачі центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. По даному питанню заслухано інформацію начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяни Маринченко, яка детально розповіла про організацію роботи у центрі. Членами комісій одноголосно було вирішено залишити центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів у власності району.

 Про використання недоторканого запасу ліків та виділення коштів на недоторканий запас ліків на 2018 рік  проінформував головний лікар центральної районної лікарні Анатолій Майсюк.

 На спільному засіданні комісій також було розглянуто питання про хід виконання рішення районної ради від 22.09.2017 № 17-4/УІІ «Про створення Комунального закладу «Тальнівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» по якому інформувала заступник райдержадміністрації Тетяна Півторак.

 Комісіями вирішено винести обговорені проекти рішень на президію та сесію районної ради.

 В обговоренні проектів активну участь взяли голова районної ради Валентина Любомська, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, голови постійних комісій Олександр Дімітров, Валентина Сарана, Анатолій Ковальов  та члени постійних комісій Володимир Синьогуб, Віктор Слінковенко, Олександра Назарук, Микола Каплюченко.

                                                               Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись