Спільне засідання постійних комісій районної та міської рад

  20 вересня 2018 року відбулося спільне засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики (голова – Заверталюк Л.П.) та постійної комісії Тальнівської міської радиз питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери послуг (голова – Накопюк В.І.) за участю голови Тальнівської районної ради Любомської В.О., голови Тальнівської районної державної адміністрації Клименка В.П., Тальнівського міського голови Юрченка О.В., першого заступника голови райдержадміністрації Гречки В. В., заступника голови райдержадміністрації Півторак Т.О., представників райдержадміністрації, районної ради, міської ради та засобів масової інформації.

  На спільному засідання комісій було розглянуто питання про документальне оформлення розміщення  Тальнівської центральної бібліотеки міської ради в будівлі балансоутримувачем якої є Тальнівський районний будинок культури районної ради. В обговорені даного питання взяли участь голова районної ради Любомська В.О.,  міський голова Юрченко О.В.,  депутати районної ради Заверталюк Л.П., Слінковенко В.Д., Поперечний В.А., Ткаченко О.В., Назарук О. М., депутати міської ради Маринченко О.В., Гижко О.М., Шуляк В. О., керуючий справами виконавчого апарату районної ради Карпук В. П., завідувач сектору культури райдержадміністрації Щербатюк О.М., директор районного будинку культури Таран В.Л., інші представники райдержадміністрації, районної та міської рад. Після детального та активного обговорення обома комісіями підтримано проект рішення і договору підготовленого виконавчим апаратом районної ради та запропоновано винести на розгляд чергової сесії районної ради. Також  запропоновано Тальнівській міській раді долучитись до вирішення питання оформлення документального перебування Тальнівської центральної бібліотеки міської ради в будівлі районного будинку культури, надавши свій проект договору до 25 вересня 2018 року та винести питання укладення договору про встановлення порядку  володіння  і користування  будівлею на розгляд  сесії міської ради.

  Окрім цього, комісіями розглянуто лист за підписом Тальнівського міського голови О.В.Юрченка щодо передачі в комунальну власність Тальнівської міської ради Центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Тальнівської районної ради «Ми з майбутнім». Відмічено,що Центр на даний час функціонує належним чином, ним надаються якісні послуги дітям, тому є  недоречним змінювати власника, адже це може призвести до погіршення діяльності закладу. Запропоновано проінформувати з питання щодо передачі Центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Тальнівської районної ради «Ми з майбутнім» на черговій сесії районної ради.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись