Спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету та економічного розвитку, з соціальних та гуманітарних питань та з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політ

        10 липня 2018 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради  з питань бюджету та економічного розвитку (голова комісії Олександр Дімітров), з соціальних та гуманітарних питань (голова комісії Валентина Сарана) та з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики (голова комісії Лідія Заверталюк) за участю голови районної ради Валентини Любомської, першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Гречки, заступника голови райдержадміністрації Тетяни Півторак, керуючого справами виконавчого апарату районної ради Віталія Карпука, начальника фінансового управління райдержадміністрації Наталії Шпичак, начальника відділу освіти райдержадміністрації Лариси Коваль.

         На спільному засіданні розглянуто проект рішення «Про утворення комісії з вивчення питання фінансування закладів охорони здоров’я та соціального захисту в районі». По даному питанню інформував керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віталій Карпук. Після запропонованих депутатами змін у склад комісії, проект рішення було погоджено та запропоновано винести на розгляд президії та сесії районної ради. 

         Проект рішення районної ради «Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Тальнівської районної ради Черкаської області» після конструктивного обговорення запропоновано повернути на    довивчення та перенести на розгляд наступної сесії районної ради. Депутати підтримали проект рішення районної ради про затвердження умов проведення конкурсу щодо визначення опорних шкіл Тальнівського району та про передачу в оперативне управління житлового будинку з допоміжними приміщеннями із земельної ділянкою Тальнівській центральній районній лікарні. З означених питань інформувала начальник відділу освіти райдержадміністрації, депутат районної ради Лариса Коваль.

         На спільному засіданні також було розглянуте звернення учителів Зеленьківської ЗОШ І-ІІ ст. та підтримано запропонований головою районної ради Валентиною Любомською проект звернення депутатів Тальнівської районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народних депутатів України Бобова Г.Б., Ничипоренка В.М., Яценка А.В. щодо впровадження реформ в галузі освіти та медицини.

         Розглядалося питання щодо обрання заступника голови районної ради. Запропоновано включити дане питання в порядок денний сесії районної ради та голові районної ради внести кандидатуру.

         Активну участь в обговоренні питань взяли голова районної ради Валентина Любомська, депутати Валентина Сарана, Володимир Синьогуб, Лариса Коваль, Олександр Дімітров, Василь Данилюк, Володимир Бондарчук.

                                                              Виконавчий апарат районний ради.

Фотозвіт

Повернутись