Спільне засідання постійних комісій районної ради

  24 жовтня 2017 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з соціальних та гуманітарних питань (голова – Сарана В.П.) та  з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики (голова – Ковальов А.К.) за участю заступника голови райдержадміністрації Півторак Т.О., керуючого справами виконавчого апарату районної ради Карпука В.П., посадових осіб райдержадміністрації, районної  та міської рад.

  На засіданні повторно розглянуто питання про виконання рішень районної ради щодо передачі книжкових фондів бібліотек,  майна та експонатів Тальнівського районного музею історії хліборобства. Відмічено професійно і відповідально виконану роботу наукових співробітників Тальнівського музею історії міста Проценко С.Є та Івченко Н.М. А голові районної державної адміністрації членами комісій було запропоновано розглянути питання щодо персональної відповідальності посадових осіб за неналежний стан  виконання рішень районної ради у визначені терміни.

  Крім того, на розгляд комісій в порядку контролю виносилися питання щодо виконання рішень районної ради від 05.05.2017 № 15-12/VII «Про реорганізацію Веселокутської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Тальнівської районної ради та дошкільного навчального закладу «Ромашка» Веселокутської сільської ради»та від 05.05.2017 №15-13/VII «Про  реорганізацію Заліського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів». Начальником  відділу освіти райдержадміністраціїКоваль Л.В.внесено пропозицію зняти ці рішення з контролю у зв’язку з їх повним виконанням.

  Окремо постійною комісією районної ради з соціальних та гуманітарних питань розглянуто та підтримано проект рішення чергової сесії щодо затвердження програми  підтримки книговидання місцевих авторів та популяризації української книги в Тальнівському районі на 2017-2020 роки. Метою програм є створення сприятливих умов для розвитку книговидавничої сфери в районі, підтримка видання творів письменників, наукової інтелігенції району, краєзнавчої, патріотичної літератури, науково-популярних, мистецьких, образотворчих, презентаційних видань,  розповсюдження та вивчення творів місцевих авторів; поширення інформації про історичну та культурну спадщину району, висвітлення життя та діяльності видатних постатей Тальнівщини, знайомство підростаючого покоління, юнацтва та населення краю з їх творчою, науковою, культурологічною спадщиною.

  Також членами комісії підтримано проект рішення про програму роботи з обдарованою молоддю «Обдарована особистість» на 2018–2021 роки, якою передбачено створення у закладах культури району сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу молоді, пошуку, підтримки і стимулювання (в тому числі і матеріального) інтелектуально і творчо обдарованих дітей та молоді, самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві, виховання громадянина в дусі патріотизму та демократичних цінностей, створення умов для надання системної підтримки обдарованій молоді, її творчого, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку.

  Члени комісії заслухали також інформацію головного лікаря Тальнівської центральної лікарні Майсюка А.В. про стан надання медичних послуг населенню. У з’язку із неодноразовими скаргами громадян на лікарів райлікарні головному лікарю рекомендовано вжити необхідних заходів для забезпечення належного надання ЦРЛ медичних послуг населенню та підвищити персональну відповідальність медичних працівників за недобросовісне виконання своїх посадових обов’язків.

  З усіх питань, розглянутих на комісії, прийняті відповідні рішення.

 Активну участь у обговоренні питань порядку денного взяли депутати районної ради: Сарана В.П., Синьогуб В.М., Драган Ю.М., Маринченко Т.І.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись