Спільне засідання постійних комісій районної ради

  22 жовтня 2019 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з соціальних та гуманітарних питань (голова – В. Сарана), з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики (голова – Л. Заверталюк) і  з питань бюджету та економічного розвитку (голова – О. Дімітров).

 В роботі комісій взяли участь голова районної ради В.Любомська, заступник голови райдержадміністрації Т.Півторак, керуючий справами виконавчого апарату районної ради В.Карпук, головний лікар КНП «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Г.Данилюк, головний лікар КНП «Тальнівська центральна районна лікарня» О.Солодько. представники засобів масової інформації.

  Члени комісій розглянули та підтримали проекти рішень районної ради:  «Про внесення  змін  до  контракту з  керівником  КНП «Тальнівський  ЦПМСД» Тальнівської  районної  ради»; «Про затвердження фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тальнівської районної ради Черкаської області»;  «Про внесення змін до контракту з керівником комунального некомерційного підприємства». Внесення цих  проектів рішень  на розгляд районної ради зумовлене змінами у чинному законодавстві та передбачає приведення у відповідність регламентуючих документів центральної районної лікарні та центру первинної медико-санітарної допомоги,забезпечення їх належного  функціонування.

 Комісії також розглянули і активно обговорили звернення депутатів Золотоніської районної ради до Президента України В.О.Зеленського, Голови Верховної ради України Разумкова Д.О., комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, народного депутата України  Скічка О.О. та районних рад України щодо недопущення знищення сільських закладів освіти, яке надійшло в районну раду з проханням підтримати.Депутатами запропонованорайонній державній адміністрації, враховуючи пропозиції та зауваження, опрацювати вищеназване звернення та підготувати проект звернення депутатів Тальнівської районної ради з даного питання на розгляд сесії районної ради. Виконавчому апарату районної ради доручено підготувати проект рішення з даного питання.

  Голова постійної комісії з соціальних та гуманітарних питань В. Сарана ознайомила присутніх з рішенням Черкаської обласної ради «Про розроблення Стратегії розвитку Черкаської області на період до 2027 року та планів її реалізації». Голова районної ради В.Любомська запропонувала депутатам подавати свої пропозиції щодо стратегії розвитку Тальнівського району для подальшого узагальнення та направлення в обласну державну адміністрацію. Голова районної ради зауважила, що від наданих пропозицій буде надалі залежати формування програми соціально-економічного розвитку району, місцевих бюджетів, розробка проектів регіонального розвитку. Пропозиції мають бути розвиткового напрямку із створенням робочих місць та запровадженням інноваційних технологій. Кращі пропозиції і проекти, які будуть внесені до Стратегії розвитку Черкаської області на період до 2027 року, матимуть фінансову підтримку бюджетів різних рівнів та секторальну підтримку.

  Окремо постійною комісією з  соціальних та гуманітарних питань розглянуто та підтримано проекти рішень районної ради «Про внесення змін до районної  комплексної програми «Турбота» на 2015-2020 роки із змінами» та «Про призупинення діяльності Лащівського закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Берізка» Тальнівської районної ради». Надано відповідні висновки.

  Активну участь у обговоренні питань на засіданні комісій брали депутати В.Сарана, О.Дімітров, І.Новицький, В.Мельник, Т.Маринченко, В.Поперечний.

  Крім того, члени комісій ознайомилися із документами, що надійшли до районної ради, для врахування в роботі комісій згідно повноважень.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись