Спільне засідання постійних комісій районної ради

  20 серпня 2019 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики, з питань бюджету та економічного розвитку, з соціальних та гуманітарних питань.

  В роботі комісії взяли участь голова районної державної адміністрації В. Любомська, заступник голови райдержадміністрації Т. Півторак, керуючий справами виконавчого апарату районної ради В. Карпук, Романівський сільський голова Г. Полійчук, представники райдержадміністрації, районної ради та друкованих засобів масової інформації.

  Члени комісій враховуючи клопотання Романівської сільської ради розглянули та підтримали проект рішення районної ради щодо зміни засновника Романівської початкової школи. Дане рішення запропоновано винести на розгляд чергової сесії районної ради, яка відбудеться 23 серпня 2019 року

  Комісіями було також розглянуто повторно та погоджено проект рішення «Про затвердження звітів про незалежну оцінку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району». Прийняття такого рішення в подальшому дасть змогу визначити початкову орендну ставку для передачі майна в оренду на конкурсних засадах.

   На спільному засіданні підтримано та запропоновано винести на розгляд наступної сесії районної ради проект рішення про внесення змін до рішення районної ради від 27.10.2017 № 18-3/VIІ «Про Програму підтримки книговидання місцевих авторів та популяризації української книги в Тальнівському районі на 2017-2020 роки».

  Депутати  районної ради висловили стурбованість незадовільним станом автомобільних доріг державного значення в адмінмежах Тальнівського району. Через район проходить автомобільна дорога  державного значення Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань протяжністю 36,6 км та 2 територіальних дороги: Т24 – 15 – Тальне - Кам’янече – Нерубайка – Голованівськ – Благовіщенське, протяжністю 11,4 км і Т24 – 11 – Звенигородка – Катеринопіль – Тальне – Маньківка, протяжністю 27,3 км. Балансоутримувачем цих доріг є Державне агентство автомобільних доріг України. Враховуючи це було запропоновано в черговий раз звернутись до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Державного агентства автомобільних доріг України, Черкаської обласної державної адміністрації та обласної ради з клопотанням першочергово провести ремонти доріг Т24 - 15 – Тальне – Кам’янече – Нерубайка – Голованівськ – Благовіщенське, Т24 - 11 – Звенигородка – Катеринопіль – Тальне – Маньківка, якісно звершити ямковий ремонт дороги Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань, що проходять територією Тальнівського району, сприяти виділенню коштів з бюджетів вищих рівнів для проведення ремонтних робіт на дорогах місцевого значення, по яких виготовлено проектно-кошторисні документації на капітальний та поточний ремонти

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись