Спільне засідання постійних комісій районної ради

Спільне засідання постійних комісій районної ради

  19 червня 2020 року відбулося спільне засідання всіх постійних комісій районної ради. Вела засідання голова постійної комісії з соціальних та гуманітарних питань Валентина Сарана.

  В роботі комісій взяли участь голова районної ради Валентина Любомська, голова райдержадміністрації Олександр Цимбал, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віталій Карпук, головний лікар КНП «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ганна Данилюк, директор-головний лікар КНП «Тальнівська центральна районна лікарня» Олег Солодько, представники структурних підрозділів районної ради і райдержадміністрації,  засобів масової інформації.

  Про підготовку закладів соціальної та гуманітарної сфери до роботи в осінньо-зимовий період проінформував начальник відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації  Віталій Захарчук.  Ним також було ознайомлено присутніх про наслідки розгляду звернення депутатів Кривоколінської сільської ради щодо ремонту аварійного моста та прилеглої до нього дороги у с. Криві Коліна та надано інформацію щодо вирішення питання.

  Начальник відділу освіти райдержадміністрації Лариса Коваль проінформувала присутніх про хід виконання  рішення районної ради «Про районну комплексну програму «Освіта Тальнівщини» на 2018-2020 роки», повідомила про проблемні питання, що виникають в ході проведення реформ в галузі освіти. Зокрема, це стосується перепрофілювання закладів загальної середньої освіти. З роз’ясненнями Директорату шкільної освіти Міністерства освіти і науки України з цього питання ознайомила присутніх голова постійної комісії з соціальних та гуманітарних питань Валентина Сарана.

  Члени комісій розглянули та підтримали проект рішення районної ради «Про надання пільги  зі  сплати орендної плати за майно що належить до спільної власності територіальних громад сіл та міста району». Інформував з цього питання  голова постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку Олександр Дімітров. Проєкт рішення запропоновано винести на розгляд президії та чергової сесії районної ради.

  Депутатами було також розглянуто та за пропозицією директора КНП «Тальнівська ЦРЛ» Олега Солодька  рекомендовано зняти з розгляду проєкт рішення «Про затвердження  Положення про платні послуги КНП «Тальнівська ЦРЛ», Переліку та тарифів на платні медичні послуги, які надаються КНП «Тальнівська ЦРЛ», як такий що потребує довивчення.

  Комісії розглянули також лист КНП «Тальнівська ЦРЛ» щодо надання послуг з теплової енергії шляхом переходу на альтернативний вид палива або встановлення нової модульної котельні на альтернативному паливі. Керівнику підприємства  запропоновано продовжити роботу в порядку визначеному законодавством,  згідно повноважень та економічної доцільності щодо переходу  котельні на альтернативний вид палива. 

  Керівники медичних закладів району Олег Солодько та Ганна Данилюк проінформували присутніх про надходження та використання коштів для запобігання поширенню коронавірусної хвороби. Їм запропоновано оприлюднити узагальнені інформації про надання допомоги медичним закладам району в мережі Інтернет.

  На розгляд комісій виносилося також звернення Черкаської районної ради «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері безпеки експлуатації колісних транспортних засобів відповідно до вимог Угоди асоціацію між Україною, з однією сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони». За  результатами обговорення вирішено звернення  винести на розгляд депутатів на сесії із висловленими пропозиціями.

  Активну участь у обговоренні питань на засіданнях комісій брали депутати В.Сарана, О.Пилипенко, В.Любомська, О.Дімітров, В.Синьогуб, І.Новицький, С.Гудзенко.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись