Спільне засідання постійних комісій районної ради

 17 грудня 2019 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з соціальних та гуманітарних питань (голова – В. Сарана), з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики (голова – Л. Заверталюк), з питань бюджету та економічного розвитку (голова – О. Дімітров), з питань регламенту, депутатської діяльності та законності(голова – В. Танцюра) та з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів(голова – А. Ковальов).

 В роботі комісії взяли участь голова районної ради В.Любомська, заступник голови райдержадміністрації Т.Півторак, керуючий справами виконавчого апарату районної ради В. Карпук, керівник апарату районної державної адміністрації – Л. Соловей, представники райдержадміністрації, районної ради та друкованих засобів масової інформації.

  Члени комісій розглянули та підтримали проекти рішень районної ради «Про Програму соціально - економічного та культурного розвитку  Тальнівського району на 2020 рік» та «Про виконання плану роботи районної ради на 2019 рік та затвердження плану роботи на 2020 рік». Дані рішення запропоновано винести на розгляд 38-ї сесії районної ради, яка відбудеться 23 грудня 2019 року.

 Комісіями було також розглянуто питання щодо подальшого використання адміністративної будівлі за адресою: м. Тальне, вул. Гагаріна, 38, що передане в оперативне управління та баланс управлінню агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації. Після детального обговорення та доопрацювання, згідно внесених пропозицій, проект рішення «Про закріплення за Тальнівською райдержадміністрацією на праві  оперативного управління майна та внесення змін до рішення районної ради від 23.02.2018 № 22-15/VІІ» винести на розгляд 38-ї сесії районної ради.

 На спільному засіданні постійних комісій було також  розглянуто клопотання Головного управління статистики у Черкаській області щодо дострокового розірвання договору оренди частини приміщення адміністративної будівлі за адресою: м. Тальне, вул. Гагаріна, 4. За наслідками обговорення комісіями запропоновано винести на розгляд президії та 38-ї сесії районної ради проект рішення «Про розірвання договору оренди нерухомого майна». Також доручено виконавчому апарату районної ради здійснити необхідні заходи щодо оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення оцінки вищезазначеної частини адмінбудівлі і внести пропозиції щодо подальшого її використання.

 Члени комісій також розглянули проект рішення поданий райдержадміністрацією «Про  надання дозволу Тальнівській районній державній адміністрації на передачу в суборенду майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району». Доопрацьований проект рішення запропоновано винести на розгляд 38-ї сесії районної ради.

 Комісіями розглянуто лист відділу освіти щодо реалізації проектів по капітальному ремонту закладів освіти. Після детального обговорення інформацію відділу освіти райдержадміністрації взято до відома та запропоновано продовжити роботу по розробці проектів капітального ремонту закладів освіти, здійснити відповідні розрахунки та подати проекти на розгляд Державного фонду регіонального розвитку.

  З усіх розглянутих питань порядку денного засідання комісій були прийняті відповідні висновки та надані пропозиції.

Виконавчий апарат районної ради 

Повернутись