Спільне засідання постійних комісій районної ради

  15 квітня 2019 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з соціальних та гуманітарних питань (голова – В.Сарана), з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики (голова – Л.Заверталюк) і  з питань бюджету та економічного розвитку (голова – О.Дімітров).

 В роботі комісії взяли участь голова районної державної адміністрації В.Любомська, перший заступник та заступник голови райдержадміністрації В.Гречка і Т.Півторак, керуючий справами виконавчого апарату районної ради В.Карпук, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, заступник головного лікаря КНП «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Н.Тимченко, завідуючий відділенням Тальнівського міжрайонного відділу державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Л.Краус та голова районної ради профспілки працівників освіти Л.Нестругіна.

  Більшість питань, внесених на розгляд комісій, стосувалися реформи галузі освіти та реорганізації закладів освіти району. Начальник відділу освіти райдержадміністрації Л.Коваль проінформувала присутніх про підсумки конкурсу щодо визначення опорних шкіл в районі та про проведену райдержадміністрацією роботу щодо реорганізації закладів освіти. Згідно протоколу засідання конкурсної комісії вирішено  не приймати рішення про визначення переможців конкурсу щодо визначення опорних шкіл району та визначити базові заклади освіти для підвезення учнів реорганізованих шкіл.

 Крім того, Л.Коваль представила на розгляд депутатів проекти рішень: «Про реорганізацію закладів освіти району шляхом перетворення», «Про реорганізацію Заліського, Кобриновогребельського, Лащівського, Романівського навчально-виховних комплексів шляхом поділу та приєднання», «Про  автономізацію закладів освіти  Тальнівського району». Членами комісій проекти активно обговорено, підтримано та запропоновано внести на розгляд президії та чергової сесії районної ради.

 Підтримано також проект рішення районної ради «Про затвердження структури та граничної чисельності КНП «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тальнівської районної ради».

 Також на спільному засіданні постійних комісій було розглянуто звернення Тальнівського міжрайонного відділу державної установи «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» щодо можливості прийняття у комунальну власність майнового комплексу колишньої райсанепідстанції з метою створення регіонального центру громадського здоровя. Оскільки даний об’єкт знаходиться на території  об’єднаної територіальної громади, завідуючому відділення Л.Краусу рекомендовано звернутися з даного питання до Тальнівської міської ради.

 Окремо постійною комісією районної ради з соціальних та гуманітарних питань розглянуто та підтримано проект рішення районної ради «Про Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Мамо рідна, ти моя молитва». Завідувач сектору культури райдержадміністрації О.Щербатюк зазначила, що метою проведення фестивалю-конкурсу є піднесення ролі матері в суспільстві  і житті нації, пошук та підтримка талановитих молодих виконавців, авторів пісень, підвищення їх творчої активності, виховання почуття любові до найдорожчої людини на землі – Матері. Популяризація української пісні, національної культури, рідного краю.

  З усіх розглянутих питань порядку денного засідання комісій були надані відповідні висновки.

 Крім того, члени комісій ознайомилися із документами, що надійшли до районної ради, для врахування в роботі комісій згідно повноважень.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись