Спільне засідання постійних комісій районної ради

  12 березня 2020 року відбулося спільне засідання п’яти постійних комісій районної ради за участю голови районної ради Валентини Любомської, голови райдержадміністрації Олександра Цимбала, заступника голови райдержадміністрації Тетяни Півторак,  керуючого справами виконавчого апарату районної ради Віталія Карпука, начальника відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Віталія Захарчука, начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяни Маринченко, медичного директора КНП «Тальнівська центральна районна лікарня» Валентини Калініченко,представників райдержадміністрації, районної ради та друкованих засобів масової інформації.

  На спільному засіданні постійних комісій було розглянуто 4 проекти рішень районної ради. По питанню виконання Програми соціально-економічного та культурного  розвитку району за 2019 рік інформував начальник відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Віталій Захарчук. За наслідками доручено райдержадміністрації підготувати на сесію районної ради детальну інформацію щодо стану економіки в районі. Також розглянуто і підтримано 2 проекти рішень районної ради щодо надання одноразової матеріальної допомоги та запропоновано винести на розгляд президії і сесії районної ради.

   Члени постійних комісій розглянули проект рішення районної ради «Про встановлення офіційних стосунків побратимства та укладання Договору про побратимство між Тальнівським районом Черкаської області та Погребищенським районом Вінницької області». Даний проект рішення знятий з розгляду та запропоновано продовжити консультації щодо ефективності та практичної доцільності встановлення офіційних стосунків побратимства.

   На засіданні також було розглянуто питання стану утримання та ремонту автомобільних доріг району, реагування райдержадміністрацією на клопотання  Глибочківської, Потаської та Романівської сільських рад щодо ремонту доріг. По даному питанню інформували заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак та начальник відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Віталій Захарчук.

   В обговоренні взяла участь і голова районної ради Валентина Любомська, яка зазначила, що особисто нею направлені листи щодо вирішення нагальної проблеми ремонту автомобільних доріг в районі на Міністерство інфраструктури України, Прем'єр-міністру України, народним депутатам України Стріхарському А. П., Нагорняку С. В. та Яценку А. В., Державному агентству автомобільних доріг України, голові Черкаської обласної державної адміністрації, голові Черкаської обласної ради, Службі автомобільних доріг у Черкаській області, депутатам  Черкаської обласної ради Копійченку В. П. та Скіченку А. П.

  Також відповідні листи надіслані -  народному депутату України  Нагорняку С.В. про незадовільний стан державної дороги територіального значенняТ-24-11-Звенигородка-Катеринопіль-Тальне-Маньківка та необхідність її термінового ремонту і народному депутату України Стріхарському А. П. про сприяння в ремонті автомобільних доріг територіального значення Т-24-15-Тальне-Кам’янече-Нерубайка-Голованівськ-Благовіщенське і місцевого значення – О241402 (Т-24-15-Тальне-Кам’янече-Нерубайка-Голованівськ-Благовіщенське) Майданецьке-Вишнопіль.

   Депутатами запропоновано заслухати на сесії районної ради інформацію райдержадміністрації про ремонт автомобільних доріг району в 2020 році.

  Також члени постійних комісій заслухали інформацію медичного директора КНП «Тальнівська центральна районна лікарня» Валентини Калініченко щодо подальшого використання будівлі розташованої за адресою: вул. Гагаріна, 7, м. Тальне балансоутримувачем якої є КНП «Тальнівська ЦРЛ».

  Було взято до уваги, що потреби у використанні даної будівлі  КНП «Тальнівська ЦРЛ» не буде, значну частину цієї будівлі орендує комунальна установа «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради». Дорученоголові районної ради звернутись до  Тальнівської міської ради, райдержадміністрації та Черкаської обласної ради про надання пропозицій щодо подальшого використання будівлі.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись