Спільне засідання постійних комісій районної ради

  06 серпня 2019 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з соціальних та гуманітарних питань (голова – В. Сарана), з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики (голова – Л. Заверталюк) і  з питань бюджету та економічного розвитку (голова – О. Дімітров).

  В роботі комісії взяли участь голова районної державної адміністрації В.Любомська, заступник голови райдержадміністрації Т.Півторак, керуючий справами виконавчого апарату районної ради В. Карпук, представники структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради, головний лікар КНП «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Г.Данилюк, заступник головного лікаря КНП «Тальнівська центральна районна лікарня» В.Калініченко, директор Тальнівського районного центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) С. Шпичак, в. о. директора Тальнівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді   Р. Івченко, ряд сільських голів району.

  Члени комісій розглянули та підтримали проект рішення районної ради щодо безоплатної передачі із спільної  власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району до комунальної власності Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади житлового приміщення (квартири). Крім того, були підтримані проекти рішень щодо внесення змін до статутів КНП «Тальнівська центральна районна лікарня» та КНП «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги» з метою розширення прав закладів та забезпечення їх належного  функціонування  для  якісного   медичного  обслуговування  населення  району.

  Комісіями було також погоджено проект рішення «Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл та міста району». Прийняття такого рішеннясприятиме вирішенню питання забезпечення засобами реабілітації непрацездатних осіб, які не мають інвалідності, але потребують згаданих засобів реабілітації, та працездатних осіб, які тимчасово втратили працездатність.

  Більшість питань, внесених на розгляд комісій, стосувалися реформи галузі освіти та реорганізації закладів освіти району. За участю сільських голів і відповідальних працівників райдержадміністрації депутатами активно обговорено та підтримано проекти рішень: «Про затвердження статутів Лащівського, Романівського, Заліського, Кобриновогребельського навчально-виховних комплексів»; «Про затвердження статутів Колодистенського навчально-виховного комплексу та Білашківської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів»; «Про створення груп подовженого  дня  в закладах  загальної середньої освіти, засновником яких є Тальнівська районна рада, на 2019-2020 навчальний рік»; «Про зміну засновника Романівського закладу дошкільної освіти (дитячого садка) «Сонечко»; «Про зміну засновника Заліського закладу дошкільного освіти (дитячого садка) «Берізка»; «Про зміну засновника Кобриновогребельського закладу дошкільного освіти (дитячого садка) «Ромашка».

  На спільному засіданні постійних комісій було також  заслухано і обговорено інформації: про діяльність територіального центру соціального обслуговування із надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги; про роботу районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з надання якісних соціальних послуг; про виконання  Програми соціально - економічного та культурного розвитку Тальнівського району за І півріччя 2019 року.

 З усіх розглянутих питань порядку денного засідання комісій були прийняті відповідні висновки та надані пропозиції.

  Крім того, члени комісій ознайомилися із документами, що надійшли до районної ради, для врахування в роботі комісій згідно повноважень.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись