Спільне засідання постійних комісій районної ради

Спільне засідання постійних комісій районної ради

5 серпня 2020 року відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету та економічного розвитку, з питань регламенту, депутатської діяльності та законності, з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики і з соціальних та гуманітарних питань.  У роботі постійних комісій взяли участь голова районної ради Валентина Любомська, голова районної державної адміністрації Олександр Цимбал та в. о. міського голови Василь Сідько.

Члени комісії розглянули питання про передачу громадського будинку, комплексу будівель і споруд, розташованого за адресою: вул.. Гагаріна, 7,         м. Тальне, із спільної власності територіальних громад сіл та міста району до комунальної власності Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади. Проінформував депутатів директор-головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Тальнівська ЦРЛ» Олег Солодько, співдоповідав Сергій Скіченко - начальник відділу з питань управління комунальною власністю виконавчого апарату районної ради.

За наслідками розгляду комісієювзято до відома рішення Тальнівської міської ради від 25.06.2020 № 58/8-18 «Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Тальнівської  міської об’єднаної територіальної громади громадського будинку, комплексу будівель і споруд, розташованих за адресою: вул. Гагаріна, 7, м. Тальне». Враховуючи, що райдержадміністрація, як орган управління, та балансоутримувач - КНП «Тальнівська ЦРЛ» не заперечують щодо передачі даного об’єкту  із спільної власності територіальних громад сіл та міста району у комунальну власність Тальнівської об’єднаної територіальної громади та те, що згідно постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 року № 807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів» утворено Звенигородський район (з адміністративним центром у місті Звенигородка) у склад якого включено територію Тальнівської міської територіальної громади, затвердженої Кабінетом Міністрів України та Тальнівський район ліквідовано, уповноважено голову районної ради Валентину Любомську звернутись з листом до сільських рад про надання згоди на безоплатну передачу із спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району до комунальної власності Тальнівської об’єднаної територіальної громади  зазначений об’єкт  нерухомого майна.

Також постійними комісіями, враховуючи рішення міської ради, згоду балансоутримувачів та райдержадміністрації, одноголосно були прийнято рішення, якими уповноважено голову районної ради Валентину Любомську звернутись з клопотанням до сільських рад про надання згоди  на безоплатну передачу із спільної  власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району у комунальну власність Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади:

- майнового комплексу (будівлі) КНП «Тальнівська ЦРЛ» розташованого за адресою: вул. Небесної Сотні, 65а, м. Тальне;

- юридичної особи - Комунальне некомерційне підприємство «Тальнівська центральна районна лікарня»;

- майнових комплексів (будівель) розташованих за адресами:                 вул. Гагаріна, 38, вул. Соборна 45,  Соборна 45а,  вул. Першого Травня, 69,   вул. Замкова, 83, вул. Самойлова, 4а, вул. Замкова, 82, вул. Скворцова, 19,            вул. Соборна, 28, Гагаріна, 4, Гагаріна,7, м. Тальне;

- юридичної особи – Комунальне некомерційне підприємство «Тальнівський Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Крім того, депутати розглянули питання про надання в оренду частини приміщення розташованого за адресою: вул. Гагаріна, 7, м. Тальне (інформував Олег Солодько). За наслідками розгляду, врахувавши рішення міської ради про надання згоди на прийняття у комунальну власність даної будівлі, доручено балансоутримувачу майна здійснити відповідну процедуру згідно чинного законодавства щодо надання в оренду частини приміщення другого поверху будівлі для розміщення Тальнівської підстанції екстреної (швидкої) медичної допомоги.  

         В обговоренні активну участь взяли голова районної ради, голова райдержадміністрації та всі члени постійних комісій районної ради.

                                                               Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись