СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ РАЙОННОЇ РАДИ

СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ РАЙОННОЇ РАДИ

з питань бюджету та економічного розвитку і з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики.

  02 червня 2020 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету та економічного розвитку і з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики. В роботі комісій взяли участь голова районної ради Валентина Любомська, голова районної державної адміністрації Олександр Цимбал, керівники ряду структурних підрозділів райдержадміністрації, бюджетних установ та журналісти  засобів масової інформації.

  На порядок денний спільного засідання постійних комісій було винесено 19 питань, по яких були прийняті відповідні рішення.

  Зокрема, комісіями розглянуто 9 проектів рішень районної ради, 6 з яких погоджено і запропоновано голові районної ради винести на розгляд президії та сесії районної ради, 3 проекти рішень запропоновано повернути суб’єкту подання на доопрацювання.

 Депутатами розглянуто проект рішення про надання пільг зі сплати орендної плати за майно, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та міста району. Даний проект рішення підтримано, але врахувавши те, що депутатами під час засідання комісії було внесено ряд пропозиції до проекту рішення, доручено виконавчому апарату районної ради доопрацювати даний проект рішення з урахуванням внесених пропозицій, повторно оприлюднити на офіційному сайті районної ради та винести на наступне засідання комісій.

 Також розглянуто поданий райдержадміністрацією проект рішення про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Тальнівська центральна районна лікарня». За наслідками розгляду доручено райдержадміністрації  спільно з КНП «Тальнівська ЦРЛ» доопрацювати проект рішення та визначити джерела покриття різниці між затвердженим раніше фінансовим планом та поданим. Доопрацьований проект рішення подати на повторний розгляд постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку.

 Конструктивно обговорювався поданий райдержадміністрацією проект рішення «Про затвердження Положення про платні послуги КНП «Тальнівська ЦРЛ», Переліку тарифів на платні медичні послуги, які надаються КНП «Тальнівська ЦРЛ». За наслідками розгляду проекту рішення доручено суб’єкту подання та розробки проекту рішення здійснити заходи передбачені  Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»  та запропоновано голові районної ради Валентині Любомській доручити постійній комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та законності надати правовий висновок даного проекту рішення з врахуванням листа Черкаської обласної державної адміністрації від 22.05.2020 № 9491/01/01-57 про регулювання тарифів на платні медичні послуги.

 Також членами комісій розглянуто та погоджено проекти рішень «Про надання згоди на прийняття у спільну власність громад сіл та міста району комплектів одягу протиепідемічного» (для КНП «Тальнівська ЦРЛ») та «Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл та міста Тальнівського району телемедичного обладнання» (для Мошурівської, Майданецької та Онопріївської амбулаторій).

  Розглянуто питання подальшого використання будівлі, розташованої за адресою: м. Тальне, вул. Гагаріна, 7, балансоутримувачем якої є КНП «Тальнівська ЦРЛ». За наслідками розгляду даного питання запропоновано  в. о. міського голови винести на розгляд сесії міської ради питання щодо надання згоди на прийняття в комунальну власність міської ради будівлі, розташованої за адресою:вул.  Гагаріна, 7, м. Тальне.

  Також доручено голові районної ради надіслати листи на сільські ради щодо надання згоди на передачу будівлі за адресою: вул. Гагаріна, 7, м. Тальне, із спільної власності територіальних громад сіл та міста району до комунальної власності міської ради, при надходженні рішення міської ради щодо згоди на прийняття в комунальну власність міської ради вищевказаної будівлі, а директору-головному лікарю КНП «Тальнівська ЦРЛ» здійснити ремонт котельні розташованої за адресою: вул. Гагаріна, 7, м. Тальне. Запропоновано райдержадміністрації, при формуванні проекту змін до бюджету,  передбачити кошти на ремонт котельні.

  Розглянуто лист КНП «Тальнівська ЦРЛ» щодо надання послуг з теплової енергії шляхом переобладнання газової котельні на альтернативне  паливо або встановлення нової модульної котельні на альтернативному паливі. З даного питання інформував директор-головний лікар Олег Солодько. За наслідками розгляду доручено Тальнівській районній державній адміністрації спільно з КНП «Тальнівська ЦРЛ» підготувати матеріали по даному питанню  на чергове засідання комісії з детальними розрахунками та обґрунтуванням економічної вигоди і самоокупності.

  Також на спільному засіданні комісій розглянуто лист КНП «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги» щодо надання кабінету для сімейного лікаря. За наслідками розгляду доручено директору головному-лікарю КНП «Тальнівська ЦРЛ» Олегу Солодьку  утворити комісію, якій до 9 червня 2020 року надати пропозиції для подальшого розгляду на засіданні постійних комісій.

 Крім того, членами комісії розглянуто комплекс питань, які пов’язані з ремонтом, утриманням доріг, безпекою дорожнього руху. З даних питань прийняті відповідні рішення та надані доручення для подальшого виконання.

 Активну участь при розгляді питань, винесених на розгляд спільного засідання постійних комісії районної ради, взяли: голова районної ради Валентина Любомська, голова Тальнівської райдержадміністрації Олександр Цимбал, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віталій Карпук, депутати районної ради: Олександр Дімітров, Володимир Бондарчук, Сергій Гудзенко, Валентина Кутова, Павло Лаціна, Віктор Марченко, Ігор Новицький, Лідія Заверталюк,  Олександра Назарук, Валентин Поперечний, Віктор Слінковенко.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись