Спільне засідання двох постійних комісій районної ради

  15 серпня 2018 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з соціальних та гуманітарних питань (голова – Сарана В. П.) та з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики (голова – Заверталюк Л. П.) за участю заступника голови райдержадміністрації Півторак Т. О., представників райдержадміністрації, Тальнівської центральної районної лікарні,  комунального закладу «Тальнівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», районної ради.

  Заступник голови райдержадміністрації Півторак Т. О. проінформувала членів комісій щодо питання призначення Солодька О. В. на умовах контракту головним лікарем Тальнівської центральної районної лікарні. За наслідками обговорення прийнято рішення погодити проект рішення районної ради про призначення Солодька О. В. головним лікарем Тальнівської центральної районної лікарні та винести на розгляд позачергової сесії районної ради.

  Комісіями розглянуто проект рішення про внесення змін до статуту Павлівського Першого навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Тальнівської районної ради, підтримано та запропоновано винести на розгляд позачергової сесії районної ради. Крім того доручено відділу освіти організувати підготовку змін до статутів і подання їх в новій редакції по інших навчально-освітніх закладах району. Також виконуюча обов’язки головного лікаря Тальнівської центральної районної лікарні Калініченко В. Г. доповіла щодо внесення змін до рішення районної ради про затвердження структури та  граничної чисельності Тальнівської центральної районної лікарні. Члени комісій підтримали даний проект рішення та запропонували винести його на розгляд позачергової сесії районної ради.

  Комісіями розглянуто звернення Тальнівської міської ради щодо передачі в комунальну власність Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади Центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Тальнівської районної ради «Ми з майбутнім». За наслідками обговорення враховано, що Центр на даний час функціонує та фінансується належним чином, ним надаються якісні послуги дітям, тому є  недоречним змінювати власника, адже це може призвести до погіршення стану закладу. Враховуючи це комісіями прийнято рішення не передавати Центр в комунальну власність Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади

  Активну участь при розгляді питань винесених на розгляд постійної комісії районної ради взяли депутати районної ради Заверталюк Л. П., Богомолова Ю. Д., Назарук О. М., Поперечний В. А., Синьогуб М. В., Сарана В. П.,  Маринченко Т.І., Мельник В.М.

Виконавчий апарат районної ради 

Фотозвіт

Повернутись