Спільне засідання двох постійних комісій районної ради

  6 серпня 2019 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики (голова – Заверталюк Л. П.) та з питань бюджету та економічного розвитку (голова – Дімітров О. С.) за участю голови Тальнівської районної державної Любомської В. О., заступника голови Тальнівської районної державної адміністрації Півторак Т. О.,  керуючого справами виконавчого апарату Тальнівської районної ради Карпука В. П., керівника апарату Тальнівської районної державної адміністрації Соловей Л. В., заступника головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Тальнівська центральна районна лікарня» Калініченко В. Г., головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Данилюк Г. В., начальника відділу економіки та інвестицій управління агропромислового та економічного розвитку Тальнівської районної державної адміністрації Ковалишиної С. О., директора ТОВ «Поліграфіст Тальнівщини» Перцьового А. В., представників райдержадміністрації, районної ради та друкованих засобів масової інформації.

  На спільне засідання постійних комісій було запропоновано до розгляду 12 проектів рішень районної ради  зокрема:  про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству «Тальнівська центральна районна лікарня» на списання з балансу основних засобів; про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству  «Тальнівська центральна районна лікарня» на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району; про надання дозволу КНП «Тальнівська ЦРЛ»  на передачу в оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району; про надання дозволу КНП “Тальнівська ЦРЛ” на внесення змін до договору оренди та передачу в оренду майна; про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2019 рік; про безоплатну передачу із спільної  власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району до комунальної власності територіальних громад району приміщень закладів охорони здоров’я; про утворення тендерного комітету та затвердження положення про тендерний комітет Тальнівської районної ради; про надання дозволу відділу освіти Тальнівської районної державної адміністрації на продовження договору оренди майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району; про хід виконання Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на період до 2020 року в Тальнівському районі; про надання дозволу Тальнівській районній державній адміністрації на продовження терміну дії договору оренди майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району; про надання дозволу Тальнівській районній державній адміністрації на передачу в оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району на конкурсних засадах.

  Дані проекти рішення після детального обговорення було підтримано та запропоновано винести на розгляд президії та сесії районної ради.

  Разом з тим питання затвердження звітів про незалежну оцінку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району було запропоновано включити в проект порядку денного чергової сесії, а проект  розглянути повторно при надходженні звітів про незалежну (експертну) оцінку.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись