Сьогодні День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

  Щороку 14 грудня в Україні вшановують подвиг ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, які врятували не лише українську землю, а й усе людство від поширення смертельної небезпеки некерованої ядерної стихії. Саме у цей день в 1986 році завершилося будівництво захисного саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком ЧАЕС.

  Ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС завжди будуть для нас символом громадського подвигу та самопожертви, які заслужили вдячність мільйонів наших співгромадян. Під час страшного лиха вони добровільно зголосилися прийти на допомогу в умовах невідомої на той час небезпеки. На жаль, це коштувало їм підірваного здоров’я, а багато кому і життя. Їх мужні дії допомогли значно зменшити негативні наслідки катастрофи для України та світу.

 Сьогодні керівники району та міста спільно із учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС поклали вінки та квіти до пам’ятного знаку «Пам’ять Чорнобиля» та вшанували загиблих ліквідаторів, які ціною свого життя зупинили ядерну загрозу,  хвилиною мовчання.

 За мужність, самовідданість, високий професіоналізм, виявлені під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, та з нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС нагороджено Почесними Грамотами Тальнівської районної державної адміністрації і районної ради учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС:

БОНДАРЕНКА Володимира Олександровича;

ВОВКА Станіслава Миколайовича;

МОРОЗА Павла Миколайовича;

РУШАЯ Дмитра Миколайовича;

ЧУБАНЯ Василя Володимировича.

  Прикладом мужності та героїзму були дії ліквідаторів, які працювали в зоні радіаційного забруднення. Ми пам’ятаємо Героїв, які віддали життя у боротьбі з радіаційним лихом. Світла та вічна їм пам’ять.

                                                              Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись