Сесія Колодистенської сільської ради

  14 грудня 2012 року відбулася чергова сесія Колодистенської сільської ради. В її роботі взяли участь голова райдержадміністрації М.Д.Бардадим, в.о. голови районної ради В.С.Глухенький, депутат районної ради О.Д.Сарана, керуючий справами виконавчого апарату районної ради В.П.Карпук, Глибочківський та Здобутківський сільські голови В.Г.Мельник, О.І.Капець.

  На сесії було розглянуто питання пайової участі замовників будівництва в розвитку інфраструктури села, внесення змін до бюджету, заслухано звіт щодо здійснення державної регуляторної політики в 2012 роціта план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Колодистенської сільської ради на 2013 рік, ряд інших питань. За наслідками прийнято відповідні рішення.

  Також депутатами взято до відома заяву сільського голови Журавель В.Г. щодо дострокового складення нею повноважень сільського голови. Присутні щиро подякували Журавель В.Г. за багаторічну, більше 18 років, сумлінну працю на цій посаді, активну громадську діяльність, особистий внесок в соціально-економічний розвиток села. Керівництвом району їй було вручено Подяку райдержадміністрації і районної ради та квіти.

 Виступаючі побажали Журавель В.Г. міцного здоров'я, активного довголіття, подальшої участі в громадському житті села та району.

Повернутись