Семінар-навчання з сільськими головами

  Головою районної ради Валентиною Любомською спільно із першим заступником голови райдержадміністрації Володимиром Гречкою 28 березня 2017 року було проведено семінар-навчання з міським та сільськими головами.

   Про спільні заходи органів місцевого самоврядування та виконавчої влади щодо покращення протипожежного захисту сільських населених пунктів Тальнівського району і належне функціонування підрозділів місцевої пожежної охорони інформував Олег Слизький – начальник Тальнівського районного сектору управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області. Пропонувалось попрацювати над створенням в селах невоєнізованих протипожежних формувань.

  Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Микола Писар звернув увагу на необхідність вдосконалення роботи із сім’ями, які потрапили в складні життєві обставини та захисту прав дітей. Представник райвійськкомату Сергій Грицай обговорив із сільськими головами питання спільних дій щодо проведення чергового призову громадян на строкову військову службу. Роз’яснення чинного законодавства України щодо проведення соціальних виплат громадянам надала заступник начальника, начальник відділу соціальних допомог управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана  Гудзенко.

  З питань співробітництва територіальних громад  з реалізації програм пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування інформував Микола Белінський - начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

  Начальник Відділу Держгеокадастру у Тальнівському районі Геннадій Сикалов запропонував скоординувати зусилля виконкомів сільських рад, їх посадових осіб та  працівників Відділу по забезпеченню дотримання чинного законодавства у сфері регулювання  земельних відносин.  

  З питання прийняття на баланс сільських рад книжкових фондів, забезпечення їх обліку та зберігання відповідно рішення районної ради від 3 березня 2017 року надала роз’яснення заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак. З інформацією про порядок  отримання дозволів на спеціальне водокористування з підземних джерел для водопостачання населення виступили Геннадій Коротченко – заступник начальника Тальнівського міжрайонного управління водного господарства та Леся Пересунько – начальник відділу врегулювання відносин власності, координації землеустрою та фінансового забезпечення управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації.

  Завідувач сектору з питань цивільного захисту на оборонної роботи райдержадміністрації Марія Образцова звернула увагу на необхідність здійснення заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах та створення матеріального резерву для запобігання виникнення та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Про порядок фінансування в 2017 році районних програм надала роз’яснення начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталія Шпичак.

   З питань прийому у 2017 році на навчання до Національної академії державного управління при Президентові України для здобуття ступеня «магістра» на денну, вечірню, заочну та заочно-дистанційну форми  проінформував керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віталій Карпук. Він також надав роз’яснення щодо виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції» в частині подання декларацій. Привернув увагу сільських голів на дотримання Порядку перевірки факту подання суб'єктами декларування декларацій відповідно до Закону України "Про запобігання корупції" та повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій, затвердженого рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 6 вересня  2016 року за № 19.

 

                                                                  Виконавчий апарат районної ради

Повернутись