Семінар-навчання з сільськими головами

  Головою районної ради Валентиною Любомською спільно із головою райдержадміністрації Василем Клименком 5 жовтня 2017 року було проведено семінар-навчання з міським та сільськими головами. В семінарі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка, головний лікар Тальнівської центральної районної лікарні (ЦРЛ) Анатолій Майсюк  та керівники і спеціалісти структурних підрозділів райдержадміністрації.

  Головний лікар Тальнівської ЦРЛ Анатолій Майсюк проінформував про заходи з реформування в галузі охорони здоров’я. Зокрема розповів про створення в районі Центру первинної медико-санітарної допомоги, про продовження медичної реформи щодо створення госпітальних округів та про розгляд Верховною Радою України законопроекту щодо підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості.

  Про особливості та проблеми функціонування освітніх закладів району та їх готовність до опалювального періоду інформувала начальник відділу освіти райдержадміністрації Лариса Коваль.

  Микола Белінський – начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, проінформував що починаючи з 1 січня 2018 року заборонено здійснювати захоронення не перероблених твердих побутових відходів. А також довів до відома сільських голів  про необхідність створення резервного фонду органами місцевого самоврядування для сталого проходження осінньо-зимового періоду у зв’язку із передачею з 1 січня 2018 року державних доріг загального користування місцевого значення на баланс органів місцевого самоврядування.

  Про посилення профілактичної роботи щодо зменшення кількості пожеж у житловому секторі та про готовність до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років, мінімізацію негативних наслідків можливих надзвичайних ситуацій, пов’язаних із ризиком зимового періоду доповіла завідувач сектору з питань цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації Марія Межеріцька.

  Також на семінарі обговорювалися питання щодо виготовлення проектно-кошторисних документацій з метою залучення коштів вищих рівнів на реалізацію соціально-важливих проектів та заслухано інформацію про екологічний стан Тальнівського району.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись