Семінар-навчання з міським та сільськими головами

   15 лютого 2013 року головою районної ради Глухеньким В.С., за участю першого заступника голови райдержадміністрації Спасібожка В.І., проведено семінар-навчання з міським та сільськими головами району.

  На семінарі розглянуто питання, яке викликало стурбованість не лише сільських голів, а й працівників медичних закладів району та міліції. Мова йшла пронещодавно прийнятий спільний  наказ Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства охорони здоров’я України, Генеральної прокуратури Українищодо порядку взаємодії між органами внутрішніх справ, закладами охорони здоров'я та прокуратури України при встановленні факту смерті людини. За словами головного лікаря центральної районної лікарні  Майсюка А.В., який доповідав з цього питання, керівниками вищевказаних установ на попередній нараді узгоджено подальші дії представників цих установ, про що він  проінформував учасників семінару.

  Про порядок оформлення дозволу та погодження лімітів на утворення та розміщення відходів інформувала Телегань Л.М. – державний  адміністратор райдержадміністрації. Вона звернула увагу присутніх на накладення великих штрафних санкцій при недотриманні цього порядку.

  Голова  ліквідаційної комісії Державного закладу «Тальнівська районна санепідемстанція» Зозуля В.С. та завідуючий відділенням лабораторного центру Тальнівського міжрайонного відділу Головного управління Держсанепідемслужби України у Черкаській областіКраус Л.Й. довели до відома учасників семінару інформацію про стан проведення реорганізації  районної санепідемстанції та повідомили про утворення організацій, які виконуватимуть  її колишні функції.

  Про взаємодію органів місцевого самоврядування та відповідних органів виконавчої влади з реалізації власних та державних повноважень проінформували начальник реєстраційної служби (сектор державної реєстрації речових прав на нерухоме майно) Тальнівського районного управління юстиції Чухлян С.В. та представник відділу Державного земельного  агентства у Тальнівському районі Сикалов Г.А.

  Шпичак Н.В., начальник фінансового управління райдержадміністрації, нагадала сільським головам про дотримання ст.28 Бюджетного кодексу України щодо необхідності оприлюднення інформації про прийняті місцеві бюджети.

  Директор центральної районної бібліотеки Волкобой В.П. закликавтериторіальні  громади спільно з районною бібілотекою, відділом культури і туризму райдержадміністрації взяти участь в підготовці переліку закладів, які вноситимуться до базової мережі закладів культури району.

  Представник Центру поштового звязку УДППЗ «Укрпошта»                                           Мандра Н.П. звернулася до сільських голів з пропозицією про підписання двосторонніх партнерських угод, метою яких є забезпечення надання послуг поштового зв'язку у кожному населеному пункті. 

  На завершення семінару Кривоколінський сільський голова Дяченко О.М. поділилася з колегами знаннями отриманими під час підвищення кваліфікації в Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій 28 січня – 1 лютого 2013 року.

  Підводячи підсумки, голова районної ради Глухенький В.С. запропонував сільським головам вносити пропозиції щодо питань, які необхідно розглянути на наступних семінарах та зауважив, що виконавчий апарат районної ради завжди налаштований тісно співпрацювати з представниками територіальних громад району та надавати їм посильну практичну і методичну допомогу.

Повернутись