Семінар-навчання секретарів рад

Семінар-навчання секретарів рад

         31 січня 2020 року в залі засідань районної ради відбувся семінар-навчання із секретарями міської та сільських рад. В роботі семінару взяли участь голова районної ради Валентина Любомська та заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак.  Вони  привітали з ювілейним днем народження  секретаря Лащівської сільської ради Любов Данилюк та вручили їй Подяку райдержадміністрації та районної ради.

         Валентина Любомська запропонувала провести сільським радам необхідну роботу по завершенню виготовлення свідоцтв про право власності на об’єкти нерухомості та земельні ділянки, що належать до  комунальної власності громад. При цьому відмітила, що виконавчим апаратом районної ради таку роботу за останні три роки було проведено щодо майна і земельних ділянок спільної власності територіальних громад сіл та міста району і вона на стадії завершення.

         Також Валентина Любомська привернула увагу секретарів на те, що з 1 лютого 2020 року набирає чинності новий Закон України «Про оренду державного та комунального майна». Даний Закон визначає  новий порядок передачі в оренду комунального майна, тому це потрібно враховувати сільським радам при здійсненні передачі в оренду майна.

         Про  облік та внесення змін до переліку виборчих дільниць на постійній основі інформувала начальник відділу Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Наталія Горбаченко.

         Заступник військового комісара Тальнівського районного військкомату Петро Закревський проінформував присутніх про проведення відбору військовозобов’язаних на військові збори, які будуть проводитись в лютому-березні 2020 року.

         З інформацією про впровадження нової системи в організації харчування дітей у дошкільних освітніх навчальних закладах виступила фельдшер санітарного відділу держнагляду за дотриманням санітарного законодавства Катерина Комар.

         Начальник відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Мороз висвітлила питання надання соціальних пільг з оплати комунальних послуг та монетизації пільг готівкою.

         Про організацію районних змагань літніх сільських спортивних ігор Тальнівщини під девізом «Найспортивніше село-2020» на призи Тальнівської районної ради та проведення районної спартакіади серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування в 2020 році  інформувала завідувач сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Щербатюк.

         Про порядок заповнення та подання нової форми електронної декларації для працівників місцевого самоврядування ознайомив головний спеціаліст сектору з питань цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації Андрій Цибулько.

Начальник відділу ДРАЦС  Людмила Скоропад розповіла про зміни в законодавстві щодо реєстрації народження.

В семінарі також взяла участь радник голови ради з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Лариса Белявська, яка проінформувала про зміни в деяких законодавчих актах щодо діяльності органів місцевого самоврядування та надала роз’яснення з окремих питань землекористування присадибними ділянками в сільських населених пунктах.

Керівник апарату райдержадміністрації Леся Соловей та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віталій Карпук підвели підсумки навчання та запропонували вносити пропозиції щодо питань, які необхідно розглянути на наступному семінарі.

 

                                                        Виконавчий апарат районної ради

 

   

 

 

 

Фотозвіт

Повернутись