Семінар-нарада керівників клубних закладів району

 18 травня 2018 року в Тальнівському районному будинку культури  відбувся семінар-нарада керівників клубних закладів району з таким порядком денним.

1. Підведення підсумків святкування 95-ї річниці утворення Тальнівського району.

2.  Звітність клубних установ за І півріччя 2018 року.

3. Звіт про роботу за 5 місяців 2018 року директорів культосвітніх установ сіл: Зеленьків, Майданецьке, Криві Коліна, Кобринове.

4. Ознайомлення з планом заходів культосвітніх установ на червень-серпень 2018 року.

  В роботі семінару активну участь взяла голова районної ради Валентина Любомська, завідуюча сектором культури райдержадміністрації Оксана Щербатюк, директор Тальнівського РБК Володимир Таран, художній керівник РБК Людмила Луняка, заслужений працівник культури України, керівник народного аматорського ансамблю української пісні «Ордана» РБК Микола Вовк.

   Директор Тальнівського РБК Володимир Таран ознайомив присутніх із мережею закладів культури. Зараз в Тальнівському районі налічується 35 клубних закладів. Забезпечує культурне дозвілля населення району 90 працівників культури, з них 57 працюють в сільській місцевості. Володимир Леонідович детально зупинився на групах по оплаті праці та кількості проведених заходів установами культури району та РБК.

   Підвів підсумки святкування 95-ї річниці утворення Тальнівського району та участь у цих заходах сільських установ культури  -  Микола Вовк.

  Також Микола Олександрович ознайомив всіх присутніх із виданням двох останніх збірок літературного об’єднання «Передзвони» та щиро подякував за сприяння у виданні цих книг районній раді та райдержадміністрації.

  Директори культосвітніх установ сіл: Зеленьків, Майданецьке, Криві Коліна, Кобринове прозвітувались про проведену роботу за 5 місяців 2018 року.

  Голова районної ради Валентина Любомська зазначили, що галузь культури – це галузь, яка несе позитив людям. Культура Тальнівщини має досвідчених, талановитих артистів, які гідно представляють наш район у різних куточках нашої країни. Високо оцінила роботу тих сільських закладів культури, які взяли участь у творчих звітних концертах і продемонстрували свою різножанровість. Звернула увагу керівників клубних закладів на співпрацю із сільськими головами та депутатським корпусом сільських рад, а також на проведення обмінних концертів між сусідніми селами. Валентина Олександрівна подякувала працівникам культури за плідну, творчу працю та побажала їм міцного здоров’я,  натхнення, творчих злетів і мирного неба.

                                                             Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись