Семінар посадових осіб місцевого самоврядування

Відповідно рішення Консультативно – координаційної  ради з питань місцевого самоврядування при голові Тальнівської районної ради,                        Програми підтримки місцевого самоврядування у Тальнівському районі на 2013-2015 роки, в м. Яремче Івано-Франківської області 3-6 вересня 2013 року відбувся виїзний семінар підвищення кваліфікації депутів та посадових осіб місцевого самоврядування.

Програма короткотермінового тематичного семінару – «Організаційно-правові аспекти діяльності органів місцевого самоврядування щодо реалізації програми розвитку зеленого туризму».

В роботі семінару взяли участь голова Тальнівської районної ради Глухенький В.С., заступник голови районної ради Рушай Л.І., секретар Яремчанської міської ради  Климюк Т.В., заступник Яремчанського міського голови Бандурка Н.В., посадові особи Ворохтянської селищної, Микуличинської, Яблуницької, Поляницької сільських рад Івано-Франківської області та всіх сільських рад Тальнівського району.

Учасники семінару з цікавістю ознайомилися з досвідом роботи Яремчанської міської, сільських рад щодо створення стимулів для  приватної ініціативи з розвитку зеленого туризму в селі, кредитування власників садиб для модернізації їх осель. Заслуговував увагу досвід залучення інвестицій, рекламування діяльності з розвитку зеленого туризму, підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм ( проектів), що можуть реалізуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, проектів ПРООН та ЄС «Місцевий розвиток орієнтований на громаду». Учасники семінару активно обговорювали питання та ділились досвідом роботи щодо шляхів покращення фінансового забезпечення з реалізації повноважень органів місцевого самоврядування в процесі їх діяльності, утримання в належному стані об’єктів освіти, медицини, культури, управління об’єктами комунальної власності, реалізації на підвідомчих територіях місцевих програм, складування побутових відходів, ведення водоканалізаційного господарства та інше.

Цікаво проходила тематична зустріч з громадянами сіл, які беруть безпосередню участь в організації сільського зеленого туризму, залучення приватного сектора до рекреаційно - туристичного підприємництва та підсобної діяльності  у цій сфері. Учасники семінару з Тальнівського району щиро дякували керівництву Яремчанської міської ради за всебічну підтримку і надану допомогу в підготовці та проведенні виїзного семінару на високому організаційному та професійному рівні.

Також учасники семінару з Тальнівського району, повертаючись з навчання, в суботу 7 вересня 2013 року побували в Почаївській Лаврі, на озері св..Анни, яке розташоване за кільканадцять кілометрів від Почаєва та на завершення помилувались Вінницькими фонтанами.

Фотозвіт

Повернутись