Щопонеділкова апаратна нарада при голові районної ради

   16 січня 2017 року голова Тальнівської районної ради Валентина Любомська провела щопонеділкову апаратну нараду із керуючим справами райради Віталієм Карпуком та начальниками і спеціалістами виконавчого апарату.

  Першочергово під час наради було обговорено стан доручень, які були визначені на попередньому тижні та підбито підсумки роботи районної ради за 2016 рік.

  Під час проведення наради Валентина Олександрівна звернула особливу увагу працівників апарату на стан виконання програм, прийнятих районною радою, та ведення оперативного контролю за виконанням документів, які перебувають на виконанні у районній раді.

 Також розглядалися питання щодо передачі майна спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району до Тальнівської міської  об’єднаної територіальної громади, ведення обліку військовозобов’язаних та надання земельних ділянок учасникам АТО.

  Далі в ході наради було обговорено план роботи районної ради на найближчий тиждень, зокрема підготовку до пленарного засідання дванадцятої сесії районної ради, яка відбудеться 27 січня 2017 року. Попередньо перед засіданням сесії збереться президія районної ради та відповідні профільні комісії.

  До того ж було проінформовано, що 19 січня в Україні відзначається Хрещення Господнє, 22 січня – День Соборності та Свободи України.

 За результатами наради головою районної ради були дані відповідні доручення.

Фотозвіт

Повернутись