Щира вдячність матерям, чиї сини загинули, захищаючи Україну…

Щира вдячність матерям, чиї сини загинули,
захищаючи Україну…

  Травень – місяць багатий на свята. Найпишніша та найпрекрасніша пора весни. Одним з найбільш зворушливих і близьких серцю кожної людини є День Матері – свято, яке ми відзначаємо щорічно у другу неділю травня. В цьому році вони припадає на 10 травня.
  Кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.
  День Матері – день берегині роду людського. День, коли на найвищий п’єдестал підносять її Величність Матір, її доброту, її ласку, її чуйність і постійність. Ми розуміємо, що перед її святістю ми у вічному боргу.
  Мати – це жінка, яка благословенна Богом продовжувати рід людський, а отже зберігати і зміцнювати націю.
  В українській народній мудрості споконвіку ясною зорею сяє дорогий серцю триєдиний образ Матері – Богоматері, неньки України і рідної матусі.
  Матусенька – це святиня наша, вона подарувала нам життя, запалила в серці вічний вогонь любові до рідної землі, до нашої солов’їної мови і пісні, до добра і справедливості, навчила шанувати людей і в лиху годину зберегла від злого.
… Вже не один раз приходить це свято у господи матерів, які втратили своїх синів в зоні АТО (ООС), але воно приходить без синівських обіймів і квітів. Все це залишилося у материнських спогадах, що з кожним роком все більше і більше ятрять душу.
  Керівники району спільно із депутати районної ради Олександром Дімітровим, Оленою Карпенко, Валентиною Мельник відвідали матерів Тальнівщини, чиї сини загинули, захищаючи Україну. Поспілкувалися з ними та щиро подякували їм за виховання достойних синів, за те, що навчили їх любити і захищати Батьківщину.

Фотозвіт

Повернутись