Розпочала роботу позачергова 28 сесія районної ради

   25 лютого 2014 року розпочала роботу 28 позачергова  сесія районної ради, яку відкрив голова ради Володимир Глухенький. В засіданні взяли участь районні обранці, заступники голови районної державної адміністрації, помічники – консультанти народних депутатів України Геннадія Бобова та Валентина Ничипоренка, керівники правоохоронних органів, голови місцевих рад та представники Тальнівського районного осередку громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «Майдан».

   Перед початком сесії депутати районної ради та запрошені вшанували хвилиною мовчання пам'ять громадян, які загинули під час суспільно-політичних протистоянь в країні. 

  До порядку денного пленарного засідання було внесено одне питання про заяву голови районної ради Глухенького Володимира Степановича про складення ним повноважень голови ради.

   За результатами таємного голосування депутати прийняли рішення про дострокове припинення повноважень голови Тальнівської районної ради Глухенького Володимира Степановичау зв’язку з особистою заявою про складання ним повноважень голови ради без припинення повноважень депутата районної ради.

  Крім того, на сесії було ознайомлено  депутатів з рішенням зборів фракції Партії регіонів у Тальнівській районній раді про саморозпуск депутатської  фракції Партії регіонів у Тальнівській районній раді згідно поданих заяв членів фракції.

  Також депутатів проінформовано про рішення Ради Тальнівської районної організації Партії регіонів, що відповідно до п.5.2.12 Статуту партії та у зв’язку з останніми подіями в Україні, які призвели до масової загибелі людей, враховуючи насильство з боку бувшої влади і те, що голова та його заступник самоусунулися від партійної роботи, відсутні на робочих місцях, а рядові члени партії масово подають письмові заяви про вихід з її членів, але ці заяви нікому розглядати, тому ліквідувати (саморозпустити) всі міські, сільські первинні та районну організацію Партії регіонів. Майно, кошти та активи, які є на балансі районної організації Партії регіонів передати в територіальний центр реабілітації дітей – інвалідів.

   В роботі сесії оголосили перерву на невизначений термін.

Повернутись