Розгляд колективного звернення жителів села Корсунка

Розгляд колективного звернення жителів села Корсунка

   До Тальнівської районної ради надійшло колективне звернення від жителів села Корсунка щодо незадовільного стану громадської вбиральні, яка розташована  в центрі міста Тальне.

  Відповідно до вимог  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», питання з організації благоустрою населених пунктів та визначення  на об’єктах благоустрою місць розміщення громадських вбиралень належать до повноважень сільських, селищних та міських рад.

 Враховуючи вищевикладене, головою районної ради було направлено відповідний лист до Тальнівської міської ради для позитивного вирішення зазначеного питання.  Текст листа додається.

 

                                                                

ТАЛЬНІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

вул. Соборна 28, м. Тальне, Черкаська обл., 20401;  тел./факс 3-04-64;              е-mail: talne_rayrada@ukr.net;  код ЄДРПОУ 25212157

 

        02.07.2020  № 284/01                      На №__________від____________

                                                                   

                                                              В. о. Тальнівського міського голови

                                                              Сідьку В.П.

Про розгляд колективного

звернення

Шановний  пане  Василю!

    До голови районної ради в черговий раз надійшло  колективне звернення громадян про незадовільний санітарний стан громадської вбиральні в центрі міста Тальне. На цей раз колективне звернення надійшло від жителів  села Корсунка.

   Як зазначають у зверненні жителі села Корсунка, а також жителі інших сіл  району, які у справах  бувають у місті, та й самі жителі міста Тальне, громадська вбиральня міста перебуває в занедбаному, антисанітарному стані.

   Вже  багато років  міська громадська вбиральня  шокує жителів та  гостей міста повною антисанітарією та нестерпним сморідом.

   Раніше аналогічне звернення  надходило від жителів села Криві Коліна.

  Тальнівська районна рада неодноразово зверталась до керівництва  міської ради  щодо капітального ремонту  діючої громадської вбиральні або побудови  нової, однак керівництво Тальнівської міської ради  своїх обіцянок не виконало.

 Занедбана громадська вбиральня в центрі міста може спричинити поширення інфекційних хвороб серед жителів міста та його гостей. В період, коли в країні поширюється коронавірусна хвороба, благоустрій громадської вбиральні та прилеглої  території має бути пріоритетним завданням  міської ради.   

 Відповідно до вимог  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», питання з організації благоустрою населених пунктів та визначення  на  об’єктах  благоустрою  місць  розміщення громадських вбираленьналежать до повноважень сільських, селищних та  міських рад.

  Враховуючи вищевикладене,  прошу  вжити заходів  щодо капітального ремонту  діючої  або побудови  нової громадської вбиральні в центрі міста Тальне. Про результати прошу повідомити районну раду для подальшого інформування заявників та депутатів районної ради.

 

Голова                                                                     Валентина ЛЮБОМСЬКА

 

Лариса Белявська

30147

Повернутись