Робочий візит заступника міністра у справах ветеранів України

      У ході робочої поїздки до міста Умань 11 серпня 2020 року заступник міністра у справах ветеранів України з питань європейської інтеграції Олексій Ілляшенко та генеральний директор Директорату реабілітації, медичного забезпечення та соціальної реадаптації Мінветеранів Всеволод Стеблюквідвідали Тальнівщину.

    У селі Легедзиному біля пам'ятника бійцям Окремої Коломийської прикордонної комендатури та їхнім 150 службовим собакам відбулася зустріч в якій взяла участь голова Тальнівської районної ради Валентина Любомська, заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Півторак та представники ветеранських організацій.

     Олексій Ілляшенко окреслив поточні напрямки роботи міністерства та звернув увагу на потенціал ветеранської спільноти:

    – Нашіветераниможуть стати рушійною силою позитивнихперетворень у будь-яких сферах життякраїни.

     У ході ділової розмови було висловлено думку щодо створення державної програми з метою популяризації та включення до туристичних маршрутів пам'ятного знака прикордонникам та облаштування інфраструктури прилеглої території.

   Вшановуючи пам'ять полеглих героїв України минулого та сьогодення, учасники зустрічі поклали квіти до пам'ятника бійцям Окремої Коломийської прикордонної комендатури та їхнім 150 службовим собакам, а такождо пам'ятного знака Ігорю Момоту, генерал-майору ДПСУ, начальнику Центру підготовки молодших спеціалістів ДПСУ у с. Оршанець, який загинув у 2014 році під час обстрілу позицій прикордонників у зоні АТО.

 

 

Фотозвіт

Повернутись