Робочий візит до Тальнівської центральної районної лікарні

       Голова районної ради  Валентина Олександрівна Любомська та депутат обласної ради Володимир Петрович Копійченко 17 серпня 2017 року здійснили робочий візит до Тальнівської центральної районної лікарні . Вони ознайомились із станом освоєння коштів, які були виділенні за сприяння депутата обласної ради Володимира Копійченка з обласного бюджету на ремонт харчоблоку та інфекційного відділення.

        Головний лікар Тальнівської ЦРЛ Майсюк Анатолій Васильович проінформував про стан матеріально-технічної бази Тальнівської ЦРЛ. Відбувся обхід приміщень лікарні зокрема харчоблоку, інфекційного відділення, а також пральні, яка довгий час була в незадовільному стані та відремонтована за кошти народного депутата України Валентина Миколайовича Ничипоренка.

        Поспілкувавшись з лікарями та пацієнтами були приємно вражені, що ремонт, який довгий час не проводився приніс естетичне задоволення пацієнтам та практичність у роботі персоналу лікарні. Проте лікарі Тальнівської ЦРЛ, які багато років лікують жителів району, зазначили, що, нажаль, невирішені проблеми існують. Є потреба в придбанні медичного обладнання - апаратів для дихальної підтримки новонароджених, УЗД,  для штучної вентиляції легень та багато іншого. Така апаратура дасть змогу лікарям суттєво покращити якість  надання медичних послуг жителям сіл і міста району.

    Проблемні питання щодо покращення медичного обслуговування населення міста та району, належних умов праці лікарів та лікування пацієнтів передбачається додатково розглянути  депутатами обласної та районної ради.

 

                                                         Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись