Робоча зустріч голови ради в с.Кобринове

   16 лютого 2017 року голова районної ради Валентина Любомська з робочим візитом побували у с. Кобринове, де взяла участь у роботі  сесії Кобринівської сільської ради. Головуючий сільський голова Юрій Книш розпочав засідання з вшанування пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів та учасників бойових дій на Сході України хвилиною мовчання.

   Депутати сільської ради звертали особливу увагу на культурно-спортивну діяльність мешканців села. Проінформували про заходи, які передбачається провести в найближчий час. Зокрема, 8 березня зі святковими номерами дитячий танцювальний колектив Кобринівського сільського Будинку культури відвідає с. Вільхівець Звенигородського району. А 11 березня відбудеться спортивний турнір на честь пам’яті загиблого земляка, воїна-афганця Василя Костенка. Вони наголосили на тому, що подібні культурно-розважальні заходи і поїздки для молоді села є постійними. Валентина Любомська  відзначила, що одним із напрямків розвитку району  є розвиток культури. Тому порекомендувала сільським працівникам культури  налагодити співпрацю з районним Будинком культури, а посадовим особам сільської ради систематично висвітлювати новини громади у всіх засобах масової інформації в тому числі на веб-сайті. 

  Після завершення сесії голова районної ради відвідала місцевий навчально-виховний комплекс, високо оцінивши діяльність сільської ради, дирекції та колективу школи. Поспілкувалася із громадянами. Заслухала ряд проблемних питань та надала роз’яснення щодо їх вирішення. А саме щодо земельного питання учасників АТО, ремонту медичної амбулаторії та заміни вікон у НВК. Валентина Любомська закликала активніше співпрацювати з Тальнівською райдержадміністрацією та районною радою над відповідними  проектами з даних питань.

  Валентина Олександрівна також відзначила активну діяльність депутата Тальнівської районної ради Пасєки Олексія Дмитровича по наданню волонтерської допомоги воїнам АТО та подякувала  за гостинний прийом.

                                                                  Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись