Робоча зустріч голови ради в селі Папужинці

      2 березня 2017 року голова районної ради Валентина Олександрівна Любомська та депутат районної ради Валентин Анатолійович Поперечний взяли участь в роботі 15-ї сесії Папужинської сільської ради, яку проводила її сільський голова Граділенко Алла Василівна.

         На пленарному засіданні розглядалися питання про надання субвенцій під районні програми та про фінансування установ культури Папужинської сільської ради. За наслідками обговорення були прийняті рішення про виділення коштів для фінансування сільських установ культури, Папужинського ФАПу, районного територіального центру соціального обслуговування, районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів та управлінню соціального захисту населення Тальнівської райдержадміністрації. Також надано субвенції для реалізації районної програми «Освіта Тальнівщини» та на організацію захотів рятування людей на водних об’єктах.

         Голова районної ради В.Любомська та депутат районної ради В. Поперечний взяли участь в обговоренні питань про наповнюваність місцевого бюджету, надання земельних ділянок учасникам АТО, функціонування закладів освіти та культури.

         Після обговорення всіх питань голова районної ради Валентина Любомська вручила подяку сільському голові та громаді села Папужинці від командування та особового складу військової частини – польова пошта за допомогу, моральну і матеріальну підтримку та громадянську позицію.

         Після засідання сесії сільської ради Валентина Любомська відвідала ПП «Есвеліна» депутата районної ради В. Поперечного. Під час візиту обговорювалися питання про розширення підприємства та придбання сільськогосподарської техніки.

         На завершення свого візиту голова та депутат районної ради завітали до Папужинського НВК та пригостили дітей солодощами.

 

Виконавчий апарат районної ради

 

Фотозвіт

Повернутись